"Fulham" ekipai tai buvo pirmoji pergalė prieš tituluotą varžovą savų žiūrovų akivaizdoje po 45 metų pertraukos.

Sero Alexo Fergusono auklėtiniai patys sau duobę išsikasė 17 mačo minutę - po kampinio Bobby Zamoros smūgį galva atrėmė vartininkas Edwinas van der Saras, bet pirmasis prie jo suskubęs puolėjas. Šį kartą vartų link skriejantį kamuolį rankomis atmušė Paulas Scholesas, nepalikdamas teisėjui kitos išeities kaip tik pašalinti anglą iš aikštės bei skirti 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo saugas Danny Murphy.

A. Fergusonas į aikštę metė Wayne'ą Rooney, kuris pakeitė Dimitarą Berbatovą, tačiau viena "Fulham" kontrataka nulėmė dvikovos baigtį, kai po perdavimo iš krašto techniškai susistabdęs kamuolį akrobatiniu smūgiu įvartį iš arti pelnė Zoltonas Gera.

Netrukus iš aikštės buvo pašalintas ir W. Rooney - emocijų nesuvaldęs anglas po švilpuko metė kamuolį į šoną bei užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Po šios nesėkmės "Man Utd" prieš artimiausius persekiotojus "Liverpool" bei Londono "Chelsea" turi keturių taškų pranašumą.

Tiesa, pastaroji ekipa nepasinaudojo proga dar labiau priartėti prie lyderio, mat išvykoje vykusiame sostinės derbyje 0:1 pralaimėjo "Tottenham" klubui.

Tai buvo pirmoji "Chelsea" nesėkmė, kai jos treneriu tapo olandas Guusas Hiddinkas.

Londono "Fulham" 2 - 0 "Man Utd"

18' [1 - 0] Danny Murphy

87' [2 - 0] Zoltan Gera

18' iš aikštės pašalintas Paul Scholes ("Man Utd")

89' iš aikštės pašalintas Wayne Rooney ("Man Utd")

"Portsmouth" 2 - 1 Liverpulio "Everton"

4' [0 - 1] Leighton Baines

22' [1 - 1] Peter Crouch

75' [2 - 1] Peter Crouch

"Blackburn" 1 - 1 Londono "West Ham"

35' [0 - 1] Mark Noble

51' [1 - 1] Keith Andrews

"Stoke" 1 - 0 "Middlesbrough"

84' [1 - 0] Ryan Shawcross

"West Bromwich" 1 - 1 "Bolton"

67' [0 - 1] Matt Taylor

82' [1 - 1] Robert Koren

Londono "Tottenham" 1 - 0 Londono "Chelsea"

50' [1 - 0] Luka Modrič

"Newcastle" 1 - 3 Londono "Arsenal";

57' [0 - 1] Nicklas Bendtner

58' [1 - 1] Obafemi Martins

64' [1 - 2] Abou Diaby

67' [1 - 3] Samir Nasri