Čempionato lyderiai šiame ture namuose priėmė vidutiniokę "Auxerre" ekipą ir turėjo pripažinti įtikinamą pastarosios pranašumą rezultatu 2:0. "Auxerre" į priekį išsiveržė prieš didžiąją pertrauką, kai įvartį pelnė Ireneuszas Jelenas. Toks rezultatas išsilaikė ir visą antrąjį kėlinį, o prieš pat finalinį teisėjo švilpuką dar vieną įvartį pridėjo danas Thomasas Kahlenbergas.

Šiuo "Lyon" pralaimėjimu nesugebėjo pasinaudoti atroje pozicijoje žengęs ir vos vienu tašku prieš šį turą atsilikęs Paryžiaus "P.S.G" klubas, centrinėje turo dvikovoje namuose rezultatu 1:3 nusileidęs "Marseille" ekipai.

Marselio komanda šiame mače pirmoji išsiveržė į priekį, kai 24-ąją minutę pasižymėjo Boudewijnas Zendenas ir nors Ludovicas Giuly prieš pertrauką sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau 53-ąją minutę raudoną kortelę gavus Zoumana Camara "P.S.G." žaidimas išsiderino ir "Marseille" pelnė dar du įvarčius be atsako.

Svarbią pergalę sekmadienį iškovojo ir nuo iškritimo zonos atitolo "Grenoble" klubas, minimaliu rezultatu 1:0 po paskutinę minutę pelnyto Nassimo Akrouro įvarčio įveikęs ir toliau ant iškritimo ribos balansuojančią vieną tituluočiausių Prancūzijos ekipų "Saint-Etienne".

Sekmadienio mačų rezultatai:

"Lyon" 0 - 2 "Auxerre"

41` [0 - 1] Ireneusz Jelen

90` [0 - 2] Thomas Kahlenberg

"P.S.G." 1 - 3 "Marseille"

24` [0 - 1] Boudewijn Zenden

43` [1 - 1] Ludovic Giuly

55` [1 - 2] Bakari Kone

61` [1 - 3] Lorik Cana

53` Zoumana Camara ("P.S.G.") pašalintas iš aikštės

"Grenoble" 1 - 0 "Saint-Etienne"

90` [1 - 0] Nassim Akrour

81` Efstathios Tavlaridis ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)