Ramiai jaustis negali ir taip pat pergales šeštadienį iškovoję "Sochaux" bei "Valenciennes" klubai, atitinkamai esantys 15-oje ir 11-oje pozicijose ir nuo iškritimo zonos atsiplėšę vos 2 ir 3 taškais.

Į 5-ąją poziciją, aplenkęs "Toulouse" bei "Rennes", po šio turo pakilo "Lille" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 įveikęs 19-oje pozicijoje žengiančią "Caen" ekipą. Pergalingą įvartį nugalėtojams 60-ąją minutę pelnė Fernandesas Michel Bastosas.

TRis taškus į savo sąskaitą šeštadienį įsirašė ir 3-ąją poziciją bent laikinai pakilo "Bordeaux" futbolininkai, namuose 2-1 palaužę "Nice" ekipą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Marouane`as Chamakhas bei Henrique, o Nicos ekipai paguodos įvartį pelnė 11-os metrų baudinį realizavęs Habibas Bamogo.

28-ojo turo rezultatai:

"Monaco" 3 - 2 "Toulouse"

26` [0 - 1] Pierre-Andre Gignac

39` [1 - 1] Frederic Nimani

67` [1 - 2] Mauro Cetto

75` [2 - 2] Francois Modesto

90` [3 - 2] Igor Lolo

"Caen" 0 - 1 "Lille"

60` [0 - 1] Fernandes Michel Bastos

"Bordeaux" 2 - 1 "Nice"

18` [1 - 0] Marouane Chamakh

24` [1 - 1] Habib Bomogo (iš 11m.)

47` [2 - 1] Henrique

"Le Mans" 2 - 2 "Rennes"

2` [1 - 0] Thorstein Helstad

18` [2 - 0] Gervinho

75` [2 - 1] Jires Ekoko

90` [2 - 2] Moussa Sow

"Nantes" 1 - 1 "Lorient"

25` [1 - 0] Guirane Ndaw

76` [1 - 1] Jeremy Morel

"Sochaux" 2 - 1 "Nancy"

13` [1 - 0] Ryan Boudebouz

42` [1 - 1] Youssouf Hadji

78` [2 - 1] Vaclav Sverkos

"Valenciennes" 3- 2 "Havre"

24` [0 - 1] Peter Franquart

41` [1 - 1] Jose Saez

75` [2 - 1] Jonathan Lacourt

81` [2 - 2] Kevin Anin

90` [3 - 2] Johan Audel