Įdomu tai, kad šiose rungtynėse į priekį pirmieji išsiveržė šeimininkai - 23 minutę po aštraus Carloso Tevezo perdavimo baudos aikštelės kampe netoli galinės linijos vartininkas Pepe Reina be reikalo pargriovė Ji-Sung Parką, nepalikdamas teisėjui nieko kito kaip tik skirti 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo Cristiano Ronaldo - 1-0.

Tačiau "Liverpool" nesutriko ir jau po kelių akimirkų buvo atstatyta pusiausvyra - kamuolį grubiai praradus paskutiniam gynėjui Nemanjai Vidičiui vienas prieš vartininką iššoko ir kamuolį į tinklą pasiuntė Fernando Torresas - 1-1.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 44 minutę Patrice'as Evra nusileido greičiu Stevenui Gerrardui ir pargriovė jį baudos aikštelėje. Arbitras Alanas Wiley skyrė antrą akivaizdų 11 metrų baudinį, suteikdamas šansą Gerrardui. Šis nesuklydo - 1-2.

Po didžiosios pertraukos "Man Utd" leidosi į ataką, tačiau spragų svečių gynyboje šeimininkams sekėsi ieškoti sunkiai.

Nors Fergusonas į aikštę vienu metu metė Ryaną Giggsą, Dimitarą Berbatovą bei Paulą Scholesą, "Liverpool" netrukus nužudė varžovus.

76 minutę po Dirko Kuyto perdavimo Gerrardas susitvarkė kamuolį ir prašoko košmariškas rungtynes sužaidusį Vidičių, kuris desperatiškai jį griebė už marškinėlių. "Liverpool" kapitonas būtų iššokęs vienas prieš Edwiną van der Sarą, todėl serbas už paskutinės vilties pražangą buvo išvytas iš aikštės.

Negana to, po kelių akimirkų už šią pražangą skirtą baudos smūgį visu 100 procentų realizavo Fabio Aurelio, iš maždaug 20 metrų pasiuntęs kamuolį į tinklą ir įtvirtinęs persvarą.

Per likusį laiką Mančesterio ekipos pastangos išplėšti bent lygiąsias buvo bevaisės - chaotiški veiksmai svečių baudos aikštelėje naudos neatnešė. Kitoje aikštės pusėje Gerrardas iš arti būdamas visiškai laisvas mušė virš vartų, bet "Man Utd" praleido ir ketvirtą įvartį, kai techniškai kamuolį per van der Sarą permetė po keitimo aikštėje pasirodęs italas Andrea Dossena.

Po dvikovos S. Gerrardas BBC televizijai sakė: "Rungtynės buvo fantastiškos. Parodėme charakterį sugebėdami atsitiesti po to, kai pirmi praleidome įvartį. Pabaigoje buvo paprasta, tačiau mes turėjome kiekybinį pranašumą. Tikiuosi, jog ši pergalė suteiks kitoms komandoms tikėjimo, kad galima įveikti ir "Man Utd".

"Man Utd" 1 - 4 "Liverpool"

23' [1 - 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

28' [1 - 1] Fernando Torres

44' [1 - 2] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

77' [1 - 3] Fabio Aurelio

90' [1 - 4] Andrea Dossena

A.Aršavino įvarčiai vedė "Arsenal" į pergalę

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios XXIX turo rungtynės.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Londono "Arsenal" ekipa, namie be didesnio vargo 4-0 sutriuškinusi "Blackburn".

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos kelias minutes, kai po Theo Walcotto perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą iš arti padedamas gynėjų pasiuntė ir pirmąjį įvartį vilkėdamas Londono klubo marškinėlius pelnė rusas Andrejus Aršavinas.

Kiek vėliau Samiras Nasri sudrebino vartų virpsto ir skersinio sandūrą, o persvarą 65 minutę puikiu individualiu reidu įtvirtino tas pats Aršavinas - saugas įsiveržė į baudos aikštelę kairiuoju kraštu, suklaidino gynėją Danny Simpsoną ir galingu smūgiu nepaliko vilčių Paului Robinsonui.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 88 minutę dar vieną Aršavino smūgį Robinsonas atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Emmanuelis Eboue pelnė trečiąjį įvartį, o jau per teisėjo pridėtą laiką Eboue dar spėjo realizuoti 11 metrų baudinį, įtvirtindamas pergalę.

Dramatiškas lygiąsias išplėšė priešpaskutinėje vietoje žengianti "Middlesbrough" komanda, 1-1 sužaidusi su kiek aukščiau žengiančia "Portsmouth" ekipa.

Svečiai pirmavo po to, kai 31 rungtynių minutę po Glen Johnsono perdavimo pasižymėjo Peteris Crouchas.

Negana to, 77 minutę "Middlesbrough" situacija tapo kritiška, kai už antrą geltoną kortelę, užsidirbtą mėginant suvaidinti pražangą, iš aikštės buvo išvarytas Matthew Batesas.

Bet šeimininkai nepasidavė ir jau per teisėjo pridėtą laiką Marlonas Kingas iš arti atstatė pusiausvyrą. Alfonso Alvesas galėjo dar ir išplėšti pergalę "Middlesbrough" ekipai, bet to padaryti nesugebėjo.

Londono "Arsenal" 4 - 0 "Blackburn"

2' [1 - 0] Andrei Arshavin

65' [2 - 0] Andrei Arshavin

88' [3 - 0] Emmanuel Eboue

90' [4 - 0] Emmanuel Eboue (iš 11 metrų baudinio)

"Bolton" 1 - 3 Londono "Fulham"

42' [0 - 1] Andy Johnson

45' [1 - 1] Kevin Davies

56' [1 - 2] Simon Davies

90' [1 - 3] Diomansy Kamara

Liverpulio "Everton" 3 - 1 "Stoke"

18' [1 - 0] Jo

24' [2 - 0] Joleon Lescott

52' [2 - 1] Ryan Shawcross

90' [3 - 1] Marouane Fellaini

"Hull" 1 - 1 "Newcastle"

9' [1 - 0] Geovanni

38' [1 - 1] Steven Taylor

"Middlesbrough" 1 - 1 "Portsmouth"

30' [0 - 1] Peter Crouch

90' [1 - 1] Marlon King

77' iš aikštės pašalintas Matthew Bates ("Middlesbrough")

"Sunderland" 1 - 2 "Wigan"

12' [0 - 1] Ben Watson

41' [1 - 1] Grant Leadbitter

45' [1 - 2] Charles N'Zogbia