Fantastišką žaidimą namuose pademonstravo Miuncheno komanda, kuri dar sykį įspūdingu rezultatu sutriuškino Lisabonos "Sporting" klubą. Pirmąsias rungtynes svečiuose laimėję 5:0, šįkart "bavarai" Portugalijos ekipai įmušė net 7 įvarčius ir nugalėjo 7:1.

Triuškinančią pergalę šventė ir "Liverpool" futbolininkai, namie netikėtai dideliu skirtumu 4:0 iš varžybų eliminavę Ispanijos čempionus Madrido "Real" žaidėjus. Du įvarčius nugalėtojams pelnė komandos kapitonas Stevenas Gerrardas.

Ketvirtfinalyje rungsis ir kita Anglijos komanda - Londono "Chelsea". Po pergalės 1:0 namuose, "aristokratai" patyrė lengvą šoką Turine, kur "Juventus" puolėjas Vincenzo Iaquinta jau 19-ą minutę atstatė pusiausvyrą bendrame dviejų mačų rezultate. Tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje itin svarbų įvartį įmušė visai nesenai po traumos pasveikęs Michaelis Essienas, suteikę "Chelsea" įvarčio svečiuose pranašumą

"Juventus" sirgalių viltis 74-ą min. atgaivino Alessandro Del Piero realizuotas 11 metrų baudinys, tačiau tašką rungtynėse padėjo D. Drogba.

Dar viename susitikime ispanų "Villareal" klubas išvykoje 2:1 palaužė Atėnų "Panathinaikos" ir su pergale išsivežė ir bilietą į ketvirtfinalį.

Dar keturi atsakomieji aštuntfinalio mačai bus žaidžiami trečiadienį.

Antradienio rezultatai:

Miuncheno "Bayern" 7 - 1 Lisabonos "Sporting" (pirmosios rungtynės 5-0, bendras rezultatas 12-1)

7' [1 - 0] Lukas Podolski

34' [2 - 0] Lukas Podolski

30' [3 - 0] Anderson Polga (į savus vartus)

42' [3 - 1] Joao Moutinho

43' [4 - 1] Bastian Schweinsteiger

74' [5 - 1] Mark van Bommel

82' [6 - 1] Miroslav Klose (iš 11 metrų baudinio)

90' [7 - 1] Thomas Muller

Turino "Juventus" 2 - 2 Londono "Chelsea" (pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 2-3)

19' [1 - 0] Vincenzo Iaquinta

45' [1 - 1] Michael Essien

74' [2 - 1] Alessandro Del Piero (11 m b.)

83' [2 - 2] Didier Drogba

70' iš aikštės pašalintas Giorgio Chiellini ("Juventus")

"Liverpool" 4 - 0 Madrido "Real" (pirmosios rungtynės 1-0, bendras rezultatas 5-0)

16' [1 - 0] Fernando Torres

28' [2 - 0] Steven Gerrard (11 m b.)

47' [3 - 0] Steven Gerrard

88' [4 - 0] Andrea Dossena

Atėnų "Panathinaikos" 1 - 2 "Villarreal" (pirmosios rungtynės 1-1, bendras rezultatas 2-3)

49' [0 - 1] Ariel Ibagaza

55' [1 - 1] Evangelos Mantzios

70' [1 - 2] Joseba Llorente.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.