Prancuūzijos čempionato mače 61-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Robertas Vittekas, o paskutinę mačo minutę pasižymėjo Fernandesas Michelis Bastosas.

Šiuo "Lyon" kluptelėjimu puikiai pasinaudojo puikią formą pastaruoju metu demonstruojantys ir pergalių seriją tęsiantys Paryžiaus "P.S.G" futbolininkai, išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikę "Lorient" ekipą ir sumažinę atsilikimą nuo lyderių iki 1 taško.

Pergalingą įvartį 22-ąją minutę pelnė Ludovicas Giuly.

Pergalę šeštadienį iškovojo ir 5-oje pozicijoje žengiantys "Toulouse" futbolininkai, namuose netikėtai lengvai 3:0 sutriuškinę laipteliu aukščiau esančią "Bordeaux" vienuolikę ir susiligyne su ja taškais.

Tuo tarpu trečioje vietoje žengiantis "Marseille" klubas tenkinosi tik lygiosiomis 0:0 su "Valenciennes" ekipa ir nesugebėjo pasinaudoti galimybe priartėti prie "Lyon" komandos.

27-ojo turo rezultatai:

"Lille" 2 - 0 "Lyon"

61` [1 - 0] Robert Vittek

90` [2 - 0] Jean Michel Bastos

"Lorient" 0 - 1 "PSG"

22` [0 - 1] Ludovic Giuly

"Toulouse" 3 - 0 "Bordeaux"

32` [1 - 0] Francois Siriex

45` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac

90` [3 - 0] Moussa Sissoko

"Marseille" 0 - 0 "Valenciennes"

"Grenoble" 2 - 1 "Caen"

30` [1 - 0] Sandy Paillot

85` [1 - 1] Anthony Deroin

90` [2 - 1] Larsen Toure

10` Gregory Leca ("Caen") pašalintas iš aikštės

"Nancy" 2 - 2 "Le Mans"

2` [1 - 0] Youssoug Hadji

26` [1 - 1] Mathieu Coutadeur

53` [2 - 1] Silva Andre Luiz

62` [2 - 2] Thorstein Helstad

88` Samuel Bouhours ("Le Mans") pašalintas iš aikštės

"Nice" 0 - 0 "Monaco"

78` Cedric Mongongu ("Monaco") pašalintas iš aikštės