Į pusfinalį prasimušė Leverkuzeno "Bayer" ekipa, kuri namuose sugebėjo įveikti šalies čempionus Miuncheno "Bayern" futbolininkus.

Per pirmąją mačo dalį abi komandos nepasižymėjo, tačiau jau po pertraukos "Bayer" pelnė du greitus įvarčius - iš pradžių pasižymėjo saugas Tranquillo Barnetta, po septynių minučių įvartį pelnė ir Arturo Vidalis.

70-ą minutę po šeimininkų puolėjo Patricko Helmeso įvarčio mačo rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0. Visgi "Bayern" nenuleido rankų ir atsakė dviem greitais įvarčiais, kurių autoriais tapo Lucio ir Miroslavas Klose.

Svečiai dar bandė lyginti rezultatą, tačiau savo ekipos pergalę paskutinę mačo minutę įtvirtino "Bayer" puolėjas Stefanas Kiesslingas.

Kitame ketvirtfinalio mače Bremeno "Werder" išvykoje net 5:2 įveikė "Wolfsburg" ekipą. Pusfinalyje taip pat išvysime "Hamburg" ekipą, kuri namuose 2:1 įveikė "Wehen".

Trečiadienio rezultatai:

Leverkuzeno "Bayer" 4 - 2 Miuncheno "Bayern"

54' [1 - 0] Tranquillo Barnetta

61' [2 - 0] Arturo Vidal

70' [3 - 0] Patrick Helmes

72' [3 - 1] Lucio

74' [3 - 2] Miroslav Klose

90' [4 - 2] Stefan Kiessling

"Hamburg" 2 - 1 "Wehen"

17' [1 - 0] Mladen Petric

37' [2 - 0] Mladen Petric

86' [2 - 1] Sandro Schwarz

"Wolfsburg" 2 - 5 Bremeno "Werder"

3' [0 - 1] Diego

7' [0 - 2] Mesut Ozil

10' [1 - 2] Edin Dzeko

43' [2 - 2] Edin Dzeko

55' [2 - 3] Diego (11 m b.)

71' [2 - 4] Claudio Pizarro

89' [2 - 5] Claudio Pizarro.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.