Pirmame mače namuose žaidę antrojo diviziono "Guingamp" futbolininkai tik rungtynių pabaigoje palaužė "Ligue 1" rungtyniaujančią "Le Mans" ekipą. Vienintelį įvartį 88-ą minutę smūgiu galva pelnė Bakary Kone.

Kitame susitikime pagrindinis rungtynių laikas bei pratęsimas nugalėtojo neišaiškino. Mačas tarp "Dijon" ir "Grenoble" baigėsi lygiosiomis 1:1, tad komandos stojo mušti 11 metrų baudinių, kurie sėkmingiau klostėsi svečiams.

Į ketvirtfinalį taip pat pateko "Toulouse" klubas, kuris išvykoje 2:0 įveikė "Boulogne" ekipą. Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė puolėjas Xavieras Pentecote.

Kiti aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienį.

Antradienio rezultatai:

"Guingamp" 1 - 0 "Le Mans"

83' [1 - 0] Bakary Kone

"Boulogne" 0 - 2 "Toulouse"

42' [0 - 1] Xavier Pentecôte

63' [0 - 2] Xavier Pentecôte

"Dijon" 1 - 1 "Grenoble" (11 metrų baudiniai 3-5)

15' [1 - 0] Stephane Morisot

20' [1 - 1] Nassim Akrour.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.