Po lietuvio įvarčio neįpusėjus kėliniui (08:34) aikštelės šeimininkai pirmavo 1:0, antrojo kėlinio pradžioje (24:07) po E. Baubos perdavimo įvartį pelnė Antonas Uljanovas ir "Latgale" išsiveržė į priekį 3:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje (42:22) Lietuvos ledo ritulininkas gavo dvi baudos minutes, o Donatas Kumeliauskas sekmadienio mače niekuo nepasižymėjo.

E. Bauba per 48 pirmenybių mačus iš viso pelnė 10 įvarčių, atliko 24 rezultatyvius perdavimus bei surinko 95 baudos minutes.

Du lietuvius savo gretose turinti bei aštuntąją vietą užėmusi Latvijos čempionė Liepojos "Metalurgs" (86 tšk.) komanda sekmadienį svečiuose 3:7 (0:1, 2:2, 1:4) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje reguliariajame sezone likusių Mogiliovo "Chimvolokno" (95 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Darius Lelėnas pirmojo kėlinio pabaigoje (18:57) gavo dvi baudos minutes, o Darius Pliskauskas niekuo nepasižymėjo.

Baltarusijos ledo ritulio pirmenybių reguliariojo sezono nugalėtoja tapo Minsko "Junost" (126 tšk.) komanda, o vartininko Arūno Aleinikovo Žlobino "Metalurg" (104 taškas) klubas buvo trečias.

Čempionato ketvirtfinalyje Liepojos "Metalurgs" ekipa nedalyvaus, kadangi atvirųjų savo šalies pirmenybių atkrintamosiose varžybose žais su Elektrėnų "Energija", o Žlobino klubo su A. Aleinikovu varžove bus Minsko "Keramin" komanda.