Tokią situaciją susidaryti paskatino čempiono titulą ginantis ir pirmenybėse pirmaujantis "Lyon" klubas, šiame ture namuose sužaidęs tik lygiosiomis 1:1 su "Rennes" ekipa. "Lyon" pirmavo nuo 66-osios minutės, kuomet įvartį pelnė švedas Kimas Kallstromas, tačiau paskutinę rungtynių minutę jaunasis Jimmy Briandas išlygino rezultatą ir išplėšė "Rennes" tašką.

Antroje pozicijoje po šio turo išliko ir jau tik 4 taškais nuo lyderių atsilieka Paryžiaus "P.S.G." klubas, namuose net 4:1 sutriuškinęs "Nancy" ekipą. Jau 13-ąją mačo minutę po Guillaume'o Hoarau ir Ludovico Giuly įvarčių paryžiečiai pirmavo 2:0 ir, nors 30-ąją minutę Julienas Feretas rezultatą sušvelnino, dar iki pertraukos G. Hoarau atstatė dviejų įvarčių pranašumą, o antrajame kėlinyje pergalę įtvirtino Stephane'as Sessegnonas.

Trečioje pozicijoje nuo "P.S.G" atsilikdamas vos 1 tašku žengia "Marseille" klubas, šiame ture taip pat iškovojęs 3 taškus. Marselio futbolininkai išvykoje po vienintelio tikslaus Brandao smūgio 1:0 įveikė "Caen" vienuolikę.

Tokiu pat rezultatu savo varžovus šiame ture įveikė ir 4-oje pozicijoje žengiantis "Bordeaux", namuose palaužęs "Lorient" pasipriešinimą. Vienintelį mačo įvartį 49-ąją minutę pelnė Marouane`as Chamakhas.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"Lyon" 1 - 1 "Rennes"

66` [1 - 0] Kim Kallstrom

90` [1 - 1] Jimmy Briand

"P.S.G." 4 - 1 "Nancy"

9` [1 - 0] Guillaume Hoarau

13` [2 - 0] Ludovic Giuly

30` [2 - 1] Julien Feret

40` [3 - 1] Guillaume Hoarau

63` [4 - 1] Stephane Sessegnon

"Caen" 0 - 1 "Marseille"

66` [0 - 1] Brandao

"Bordeaux" 1 - 0 "Lorient"

49` [1 - 0] Marouane Chamakh

"Monaco" 2 - 2 "Saint-Etienne"

20` [1 - 0] Frederic Nimani

25` [1 - 1] Dimitri Payet

60` [1 - 2] Daisuke Matsui

90` [2 - 2] Yohan Mollo

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)