Genujos komandai atstovaujantis Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius dvikovą pradėjo startinėje sudėtyje ir aikštėje išbuvo iki 84-os minutės, kuomet jį pakeitė Marco Padalino. 79-ą minutę lietuvis išprovokavo "Milan" saugo Mattheu Flamini pražangą, už kurią prancūzas buvo nubaustas geltona kortele.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 33-ą minutę, kai iš arti kamuolį į tinklą galva pasiuntė puolėjas Antonio Cassano.

Antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino kitas puolėjas Giampaolo Pazzini, įsiveržęs į baudos aikštelę bei šaltakraujiškai antrą kartą nuginklavęs vartininką Christianą Abbiati.

"Milan" viltys išplėšti bent tašką atgimė likus žaisti 10 minučių, kuomet įvartį galva pelnė jaunasis brazilas Alexandre'as Pato. Negana to, dar po kelių akimirkų kamuolys dar sykį spurdėjo "Sampdoria" vartų tinkle, bet tikslaus Emersono smūgio nuošalę užfiksavęs teisėjas neįskaitė.

Šeimininkai per likusį laiką pergalės iš rankų neišleido ir pasiuntė iš UEFA taurės turnyro savaitės viduryje pasitraukusį "Milan" į dar gilesnį nokdauną.

Įspūdingas lygiąsias išplėšė čempionato lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Milano "Inter", dvikovą namie su vicečempione "Roma" baigęs 3:3.

Šeimininkai itin nesėkmingai pradėjo rungtynes ir sužaidus vos pusvalandį turėjo jau dviejų įvarčių deficitą - iš pradžių, 23-ą minutę, puikiu smūgiu galva įvartį pelnė saugas Daniele De Rossi, o 30-ąją iš aštraus kampo pasižymėjo gynėjas Johnas Arne Riise.

Jose Mourinho auklėtiniai nepasidavė ir antrojo kėlinio pradžioje Mario Balotelli po Adriano perdavimo tiksliu smūgiu sugrąžino intrigą.

Visgi jau netrukus "Roma" atstatė dviejų įvarčių persvarą - Julio Baptista suklaidino Estebaną Cambiasso ir perdavė kamuolį Matteo Brighi, kuris trečią kartą nuginklavo vartininką Julio Cesarą.

Bet ir tai nebuvo pabaiga - 62-ą minutę teisėjas užfiksavo D. De Rossi pražangą baudos aikštelėje prieš M. Balotelli, kuris ir realizavo 11 metrų baudinį - 2:3.

Netrukus puikios progos įmušti ketvirtą įvartį neišnaudojo Mirko Vučiničius ir "Inter" tuo pasinaudojo 78-ą minutę, kai po Luiso Figo perdavimo iš krašto galva pusiausvyrą atstatė Hernanas Crespo.

Netrukus H. Crespo galėjo išvesti šeimininkus į priekį, bet iš sunkios situacijos nepataikė į vartus, o kitoje aikštės pusėje "Roma" dukart privertė gerokai pasijaudinti "Inter" gerbėjus - J. A. Riise baudos smūgį atrėmė J. Cesaras, o D. De Rossi mušė gerokai virš vartų.

Po šių lygiųjų "Inter" pranašumas prieš artimiausią persekiotoją Turino "Juventus" aptirpo iki 7 taškų. "Roma" tuo metu žengia šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Du svarbius taškus prarado ketvirtoje vietoje žengianti "Fiorentina", išvykoje sužaidusi tik lygiosiomis 1:1 su absoliučia pirmenybių autsaidere "Reggina".

Šeimininkai pirmavo, kai 20-ą minutę įvartį galingu smūgiu nestabdydamas kamuolio pelnė Alessio Sestu, bet jau po kelių akimirkų pusiausvyrą, išsilaikiusią iki finalinio teisėjo švilpuko, atstatė pirmąjį įvartį šį sezoną pelnęs Emiliano Bonazzoli.

Sekmadienio rezultatai:

Bergamo "Atalanta" 0 - 2 Veronos "Chievo"

78' [0 - 1] Antonio Langella

89' [0 - 2] Sergio Pellisier (iš 11 metrų baudinio)

82' Thomas Manfredini ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

"Palermo" 0 - 4 "Catania"

14' [0 - 1] Pablo Martin Ledesm

37' [0 - 2] Takayuki Morimoto

44' [0 - 3] Giuseppe Mascara

66' [0 - 4] Michele Paolucci

16' Mark Bresciano ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"Cagliari" 0 - 0 "Torino"

"Reggina" 1 - 1 "Fiorentina"

21' [1 - 0] Alessio Sestu

23' [1 - 1] Emiliano Bonazzoli

Genujos "Sampdoria" 2 - 1 "Milan"

33' [1 - 0] Antonio Cassano

51' [2 - 0] Giampaolo Pazzini

80' [2 - 1] Alexandre Pato

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 84 minutės

"Siena" 0 - 0 "Genoa"

"Udinese" 2 - 0 "Lecce"

75' [1 - 0] Gaetano D'Agostino

90' [2 - 0] Giovanni Pasquale

78' iš aikštės pašalintas Luca Ariatti ("Lecce")

Milano "Inter" 3 - 3 "Roma"

23' [0 - 1] Daniele De Rossi

30' [0 - 2] John Arne Riise

51' [1 - 2] Mario Balotelli

57' [1 - 3] Matteo Brighi

63' [2 - 3] Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)

79' [3 - 3] Hernan Crespo

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)