18-ąją minutę čempionus į priekį išvedė brazilas Crisas, o paskutinę mačo minutę pasižymėjo Karimas Benzema.

Jau 6 taškais nuo lyderių atsilieka antroje vietoje žengiantis Paryžiaus "P.S.G" klubas, šiame ture nesugebėjęs įveikti naujokės "Grenoble" komandos - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Šia paryžiečių nesėkme sekmadienį gali pasinaudoti "Marseille" klubas, pergalės atveju pakilsiantis į 2-ąją vietą.

Svarbią pergalę po keletos nesėkmingų rungtynių iš eilės iškovojo "Rennes" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužęs "Nice" ekipos pasipriešinimą. Pergalingą įvartį 69-ąją minutę "Rennes" ekipai pelnė Olivier Thomertas.

25-ojo turo rezultatai:

"Nancy" 0 - 2 "Lyon"

18` [0 - 1] Cris

90` [0 - 2] Karim Benzema

"Nice" 0 - 1 "Rennes"

69` [0 - 1] Olivier Thomert

"Grenoble" 0 - 0 "PSG"

"Havre" 1 - 2 "Auxerre"

1` [0 - 1] Thomas Kahlenberg

37` [1 - 1] Jean-Michel Lesage

76` [1 - 2] Valter Birsa

"Lorient" 1 - 2 "Sochaux"

23` [1 - 0] Kevin Gameiro

66` [1 - 1] Vaclav Sverkos

90` [1 - 2] Mevlut Erdinc

"Nantes" 1 - 1 "Caen"

3` [0 - 1] Anthony Deroin

44` [1 - 1] Christian Bekamenga

"Toulouse" 0 - 0 "Valenciennes"