„Barcelona“ nuo 39 minutės žaidė dešimtyje, kai teisėjas raudoną kortelę parodė Seydou Keita. Iš viso buvo įspėta dar 13 abiejų komandų futbolininkų (6:7).

Po šios nesėkmės katalonų ekipa pagrindinį konkurentą Madrido „Real“ klubą lenkia tik 7 taškais.

Kitame turo mače „Real“ savo aikštėje net 6:1 sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ ekipai, o visi įvarčiai buvio įmušti per pirmąjį kėlinį.

„Real“ klubui po du įvarčius pelnė olandas Klaasas Janas Huntelaaras ir Raulis, po sykį pasižymėjo Gonzalo Higuainas ir Sergio Ramosas.

"Barcelona" 1 - 2 "Espanyol"

Ivan de la Pena 50' [0 - 1];

Ivan de la Pena 55' [0 - 2];

Yaya Toure 62' [1 - 2];