Bet jau po minutės "Real" buvo priekyje - puikiu Sergio Ramoso perdavimu iš krašto pasinaudojo Raulis ir pelnė įvartį. Beje, šis įvartis komandos kapitonui nuo šiol leidžia vadintis rezultatyviausiu "Real" žaidėju per visą istoriją.

32 minutę tas pats Raulis dar kartą galėjo pasižymėti, bet jo smūgį puikiai atlaikė "Sporting" ekipos vartininkas. Vis dėlto prieš pertrauką "Real" padvigubino persvarą, kai puikiu G.Higuaino perdavimu pasinaudojo Klaasas Janas Huntelaaras.

Vos prasidėjus antram mačo kėliniui "Real" priekyje buvo jau 3-0 - G.Higuainas vėlgi puikiai perdavė kamuolį Marcelo, kuris pabėgo vienas prieš vartininką ir pelnė įvartį.

72 minutę svečiai dar kartą pasižymėjo, tiesa įvartis nebuvo įskaitytas, mat mačo teisėjo manymu K.Janas Hutelaaras tame epizode buvo nuošalėje.

Visgi jau po kelių minučių "Real" pelnė ir ketvirtajį įvartį - G.Higuaino smūgį šeimininkų vartininkas atlaikė, tačiau kamuolys atšoko Rauliui, kuris niekeno netrukdomas, nestipriu smūgiu pelnė antrajį savo įvartį rungtynėse.

Mačo pabaigoje pasižymėti galėjo ir jaunasis "Real" saugas Danielis Parejo, tačiau puikiai sužaidė "Sporting" vartų sargas Iñaki Lafuente. Po kelių minučių paguodos įvartį galėjo pelnyti ir "Sporting", bet Davido Barralo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

"Real" iškovojo užtikrintą pergalę 4-0, kuri jiems leido sumažinti atsilikimą nuo lyderės "Barcelona" ekipos iki 10 taškų.

Chichono "Sporting" 0 - 4 Madrido "Real"

15' [0 - 1] Raul

37' [0 - 2] Klaas Jan Huntelaar

49' [0 - 3] Marcelo

76' [0 - 4] Raul

"Almeria" 3 - 2 "Valladolid"

17' [0 - 1] Sanchez Gil Pedro Leon

22' [0 - 2] Henok Goitom

62' [1 - 2] Albert Crusat

70' [2 - 2] Kalu Uche

78' [3 - 2] Alvaro Negredo

64' iš aikštės pašalintas Saltor Bruno ("Almeria")

77' iš aikštės pašalintas Kalu Uche ("Almeria")

81' iš aikštės pašalintas Victoriano Rivas Nano ("Valladolid")

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Recreativo"

33' [0 - 1] Fernandez Aitor

50' [1 - 1] Gaizka Toquero

Santandero "Racing" 1 - 1 "Villarreal"

24' [1 - 0] Nikola Zigic

42' [1 - 1] Santiago Cazorla

"Numancia" 0 - 1 "Mallorca"

21' [0 - 1] Aritz Aduriz

Barselonos "Espanyol" 0 - 2 "Sevilla"

84' [0 - 1] Frederick Kanoute

90' [0 - 2] Frederick Kanoute

64' iš aikštės pašalintas Milan Smiljanic ("Espanyol")

Madrido "Atletico" 1 - 1 Madrido "Getafe"

33 [1 - 0] Diego Forlan

88' [1 - 1] Juan Albin

80' Juan Albin ("Getafe") nerealizavo 11 metrų baudinio