Kiek vėliau abi komandos kūrė pavojingas atakas, tačiau pasižymejo pirmieji svečiai - 29 minutę puikiu smūgiu Bywaterį nuginklavo saugas Nani.

Po aštuonių minučių Cristiano Ronaldo rezultatą padvigubino, bet įvartis įskaitytas nebuvo, mat mačo teisėjas tame epizode užfiksavo nuošalę. Visgi svečiai dar vieną įvartį pirmame kėlinyje pelnė, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo jaunasis Darronas Gibsonas.

Vos prasidėjus antram kėliniu "Man Utd" jau buvo priekyje 3-0, kai pagaliau savo įvartį mače pelnė portugalas C.Ronaldo. Netrukus Ryanas Giggsas rezultatą galėjo dar labiau padidinti, bet ir vėl puikiai sužaidė "Derby" vartininkas.

57 minutę įvarčiu atsakė šeimininkai - Commonso perdavimu pasinaudojo Milesas Addisonas. Kiek vėliau "Derby" galėjo dar kartą pasižymėti, bet puikiai savo vartus apsaugojo vartininkas Benas Fosteris.

Vis dėlto 81 minutę "Man Utd" pelnė dar vieną įvartį, kurio autoriumi tapo Danny Welbeckas, ir svečiai šventė pergalę leidusia jiems keliauti į turnyro ketvirtfinalį.

Kitame dienos susitikime pergalę ir kelialapį į kitą etapą iškovojo Liverpulio "Everton" ekipa, kuri namuose 3-1 įveikė Birmingemo "Aston Villa" klubą.

Liverpulio "Everton" 3 - 1 Birmingemo "Aston Villa"

4' [1 - 0] Jack Rodwell

8' [1 - 1] James Milner (iš 11 metrų baudinio)

24' [2 - 1] Mikel Arteta (iš 11 metrų baudinio)

76' [3 - 1] Tim Cahill

"Derby" 1 - 4 "Man Utd"

29' [0 - 1] Nani

44' [0 - 2] Darron Gibson

48' [0 - 3] Cristiano Ronaldo

56' [1 - 3] Miles Addison

81' [1 - 4] Danny Welbeck