Pirmąją progą sužaidus vos keliasdešimt sekundžių turėjo šeimininkų teisėmis rungtyniavusi "Inter" vienuolikė, bet po Estebano Cambiasso perdavimo iš arti galva netiksliai mušė Zlatanas Ibrahimovičius.

18 minutę "Milan" išgelbėjo saugas Massimo Ambrosini, paskutinę akimirką blokavęs patogioje situacijoje atsidūrusio Dejano Stankovičiaus bandymą.

"Milan" į tai atsakė pavojinga ataka, kurios smaigalyje atsidūręs Alexandre Pato apėjo vartininką Julio Cesarą, bet turėjo mušti iš ganėtinai aštraus kampo, tad kamuolį išmušė grįžti spėjęs gynėjas Cristianas Chivu.

Nepaisant aktyvaus svečių žaidimo, netrukus į jų vartus krito pirmasis įvartis - po puikaus Maicono perdavimo galva kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas Adriano. Tiesa, vaizdo kartojimai rodo, kad brazilas lietė kamuolį ranka, bet teisėjas šio pažeidimo neužfiksavo.

43 minutę "Inter" pirmavo jau 2-0 - po tolimo perdavimo Ibrahimovičius galva atmetė kamuolį Dejanui Stankovičiui ir šis iš 14 metrų stipriu smūgiu nuginklavo Christianą Abbiati.

Po didžiosios pertraukos Jose Mourinho auklėtiniai turėjo galimybę pelnyti trečiąjį įvartį, bet po grubios Kakha Kaladzės klaidos Adriano nepataikė į vartus.

58 minutę aikštę paliko traumą patyręs "Milan" saugas Davidas Beckhamas, šiame mače toli gražu nepademonstravęs visų savo sugebėjimų.

60 minutę arti tikslo buvo Ibrahimovičius, tačiau jo smūgį pirštų galais atrėmė Abbiati, o 70 minutę atgimė "Milan" viltys išplėšti bent tašką, kai po Mareko Jankulovski perdavimo iš arti pasižymėjo jaunasis brazilas Pato.

Netrukus po to pavojingai atakavo Fillipo Inzaghi, o kitoje aikštės pusėje Abbiati padirbėti vėl privertė Adriano, bet antrąsyk nuginkluoti patyrusio italo jam taip ir nepavyko.

78 minutę Inzaghi pasiuntė kamuolį į "Inter" vartus, bet arbitras, ko gero teisingai, užfiksavo nuošalę. Nepaisant visų Carlo Ancelotti komandos protestų, sprendimas nebuvo pakeistas.

Inzaghi nenurimo ir dar keliskart pavojingai smūgiavo, tačiau išlyginti rezultato "Milan" taip ir nesugebėjo.

Milano "Inter" 2 - 1 "Milan"

29' [1 - 0] Adriano

43' [2 - 0] Dejan Stankovic

70' [2 - 1] Alexandre Pato

Bergamo "Atalanta" 3 - 0 "Roma"

52' [1 - 0] Daniele Capelli

55' [2 - 0] Cristiano Doni

59' [3 - 0] Cristiano Doni

89' iš aikštės pašalintas Simone Perrotta ("Roma")

Turino "Juventus" 1 - 1 Genujos "Sampdoria"

10' [0 - 1] Giampaolo Pazzini

62' [1 - 1] Amauri

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Siena" 1 - 1 "Udinese"

50' [1 - 0] Massimo Maccarone (iš 11 metrų baudinio)

72' [1 - 1] Antonio Di Natale

"Genoa" 3 - 3 "Fiorentina"

12' [1 - 0] Thiago Motta

38' [2 - 0] Raffaele Palladino

56' [3 - 0] Diego Milito

60' [3 - 1] Adriano Mutu

80' [3 - 2] Adriano Mutu

90' [3 - 3] Adriano Mutu

31' iš aikštės pašalintas Giuseppe Biava ("Genoa")

Veronos "Chievo" 1 - 1 "Catania"

10' [0 - 1] Pablo Martin Ledesma

90' [1 - 1] Giuseppe Colucci

"Reggina" 0 - 0 "Palermo"

"Cagliari" 2 - 0 "Lecce"

49' [1 - 0] Michele Fini

90' [2 - 0] Alessandro Matri