Svečiai jau pirmajame kėlinyje po Jeano Makouno ir Karimo Benzema įvarčių pirmavo 2:0 ir tik paskutinę kėlinio minutę Onyekachi Opamui pavyko rezultatą sušvelninti. Vis tik antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo J. Makounas, o savo ruožtu du "Nice" žaidėjai prieš save išvydo raudonas korteles, taip paskandindami menkiausias savo ekipos viltis dar pakovoti šiame mače.

Iki tol lyderiams į nugarą kvėpavęs ir vos vienu tašku atsilikęs "Bordeaux" klubas šiame ture nebesugebėjo išlaikyti tokio tempo ir turėjo pripažinti "Marseille" ekipos pranašumą rezultatu 1:0.

Šiuo "Bordeaux" kluptelėjimu pasinaudojo ir juos prisivijo Paryžiaus "P.S.G" klubas, išvykoje nepasigailėjęs "Nantes" ekipos ir sutriuškinęs šią rezultatu 4:1.

Net į 7-ąją poziciją po šio turo nusirito netikėtą nesėkmę mače su "Le Havre" patyręs "Rennes" klubas, dar visai neseniai žengęs antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tiesa, net ir žengiant 7-oje pozicijoje nuo antrosios vietos "Rennes" skiria vos 4 taškai.

23-ojo turo rezultatai:

"Nice" 1 - 3 "Lyon"

17` [0 - 1] Jean Makoun

26` [0 - 2] Karim Benzema

45` [1 - 2] Onyekachi Opam

79` [1 - 3] Jean Makoun

56` Julien Sable ("Nice") pašalintas iš aikštės

84` Pereira de Mello Adeilson ("Nice") pašalintas iš aikštės

"Marseille" 1 - 0 "Bordeaux"

57` [1 - 0] Marouane Chamakh (į savo vartus)

"Grenoble" 0 - 0 "Valenciennes"

"Nantes" 1 - 4 "PSG"

11` [0 - 1] Ludovic Giuly

20` [0 - 2] Pegguy Luyindula

35` [1 - 2] Djemel Abdoul (11 m b.)

48` [1 - 3] Ludovic Giuly

70` [1 - 4] Stephane Sessegnon

"Havre" 1 - 0 "Rennes"

90` [1 - 0] Amadou Alassane

"Lorient" 1 - 1 "Monaco"

19` [0 - 1] Yohan Mollo

57` [1 - 1] Fabrice Abriel

"Nancy" 0 - 2 "Auxerre"

37` [0 - 1] Cedric Hengbart

52` [0 - 2] Ireneusz Jelen

"Saint-Etienne" 3 - 2 "Caen"

2` [0 - 1] Mouhamadou Dabo (į savo vartus)

64` [1 - 1] Batefimbi Gomis

67` [2 - 1] Araujo Ilan

72` [3 - 1] Araujo Ilan

89` [3 - 2] Steve Savidan

"Toulouse" 2 - 0 "Le Mans"

42` [1 - 0] Moussa Sissoko

80` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac

"Lille" 3 - 2 "Sochaux"

32` [0 - 1] Romain Pitau

40` [0 - 2] Vaclav Sverkos

59` [1 - 2] Pierre Alain Frau

74` [2 - 2] Robert Vittek

88` [3 - 2] Eden Hazard

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)