Tiesa, jau netrukus įvarčio autorius turėjo priverstinai palikti aikštę. Džiaugdamasis įvarčiu, italas užsidirbo geltoną kortelę, mat nusiėmė marškinėlius, o dar po kelių akimirkų už šiurkščią pražangą aikštės viduryje prieš save išvydo raudoną kortelę.

"Catania" po didžiosios pertraukos išlygino rezultatą, kai pirmasis prie kamuolio suskubo Takayuki Morimoto - 1-1.

Jau per teisėjo pridėtą laiką po kampinio iš arti kamuolį į tinklą pasiuntė "Juventus" saugas Christianas Poulsenas.

Dešimtą pergalę per pastaruosius 14 mačų iškovojo itin nesėkmingai sezoną pradėjęs, bet jau į 6 vietą turnyrinėje lentelėje pakilęs "Roma" klubas, išvykoje 3:0 sutriuškinęs "Genoa".

Genujos "Sampdoria" 2 - 2 "Siena"

21' [0 - 1] Simone Vergassola

45' [1 - 1] Claudio Bellucci

51' [2 - 1] Giampaolo Pazzini

79' [2 - 2] Massimo Maccarone

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Roma" 3 - 0 "Genoa"

27' [1 - 0] Cicinho

47' [2 - 0] Mirko Vučinič

90' [3 - 0] Julio Baptista

57' iš aikštės pašalintas Rodrigo Taddei ("Roma")

69' iš aikštės pašalintas Giuseppe Sculli ("Genoa")

"Cagliari" 0 - 1 Bergamo "Atalanta"

66' [0 - 1] Diego Luis Breijo Lopez

40' iš aikštės pašalintas Diego Luis Breijo Lopez ("Cagliari")

"Fiorentina" 1 - 0 Romos "Lazio"

90' [1 - 0] Alberto Gilardino

18' iš aikštės pašalintas Lorenzo De Silvestri ("Lazio")

"Udinese" 1 - 0 "Bologna"

90' [1 - 0] Alexis Sanchez

"Catania" 1 - 2 Turino "Juventus"

11' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta

51' [1 - 1] Takayuki Morimoto

90' [1 - 2] Christian Poulsen

12' iš aikštės pašalintas Vincenzo Iaquinta ("Juventus")

"Torino" 1 - 1 "Chievo"

64' [1 - 0] Nicola Ventola

83' [1 - 1] Vincenzo Italiano

"Palermo" 2 - 1 "Napoli"

2' [1 - 0] Giulio Migliaccio

18' [2 - 0] Fabio Simplicio

43' [2 - 1] Marek Hamsik

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)