Iš viso R. Troup šiame konkurse aplenkė 58 atletes.

K.Vnukova šuolių į aukštį varžybose užėmė trečią vietą

Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse "Meeting Indoor du Val d'Oise" uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose vilnietė Karina Vnukova įveikė kartelę pakeltą į 180 cm aukštį ir užėmė trečią vietą.

Lietuvos šuolininkė į aukštį tik dėl daugiau išnaudotų bandymų nusileido antrą vietą užėmusiai lenkei Karolinai Gronau.

Nugalėtoja tapo 185 cm peršokusi rusė Irina Kovalenko.

Kitose tarptautinėse varžybose Linkolne (JAV) daugiakovininkas Darius Draudvila laimėjo dvi pirmąsias septyntkovės rungtis (60 m - 6,89 sek.; tolis 7,14 m), tačiau iš tolesnės kovos pasitraukė.

Pietų Bende (JAV) startavusi Alina Varpiotaitė 800 m nubėgo per 2 minutes 10,07 sekundės ir pagerino šalies sezono rezultatą.

Deividas Šeferis tose pačiose varžybose 400 m nubėgo per 51,22 sekundės, o Aleksas Abromavičius rutulį nustūmė 16,90 m.