Svečiai netgi pirmavo, kai antrojo kėlinio pradžioje įvartį technišku smūgiu galva po perdavimo iš dešiniojo krašto pelnė puolėjas Rolando Bianchi.

Nepaisant to, 57-ąją minutę Jose Mourinho auklėtiniai atstatė pusiausvyrą - nesėkmingai vartus palikusį vartininką Matteo Sereni po kampinio nuginklavo gynėjas Nicolas Burdisso.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos "Inter" užgulė varžovų vartus, tačiau sėkmė nebuvo šeimininkų pusėje - Hernanas Crespo bei Zlatanas Ibrahimovičius sudrebino skersinį, puikios progos neišnaudojo ir savų sirgalių nušvilptas portugalas Ricardo Quaresma.

Į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo "Milan" klubas, išvykoje 3:0 sutriuškinęs Romos "Lazio".

Milaniečiai pirmąjį įvartį pelnė 42-ąją minutę, kai Davidas Beckhamas išvengė nuošalės spąstų, prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atmetė kamuolį Alexandre'ui Pato, kuris pasiuntė jį į tinklą.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą galva padvigubino Massimo Ambrosini, pasižymėjęs po dar vieno D. Beckhamo perdavimo, o pergalę įtvirtino Kaka įvartis mačo pabaigoje.

Lygiosiomis 1:1 baigėsi rungtynės ir tarp Veronos "Chievo" bei Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria" komandų.

Lietuvos rinktinės gynėjas, žaidęs visas 90 minučių, pirmajame kėlinyje turėjo progą pasižymėti, bet po jo smūgio kaire koja kamuolys atsimušė į išorinę vartų dalį.

Pirmąjį įvartį žiūrovai išvydo tik 70-ąją minutę, kai techniškai krūtine kamuolį susistabdęs Giampaolo Pazzini išvedė "Sampdoria" į priekį.

Bet jau po kelių akimirkų "Chievo" atstatė pusiausvyrą - nepaisant desperatiškų gynėjų pastangų, po kampinio tikslų smūgį galva į savo sąskaitą įsirašė Luca Rigoni.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Reggina" 2 - 2 "Roma"

43' [1 - 0] Bernardo Corradi

45' [1 - 1] David Pizzaro

57' [1 - 2] David Pizzaro

81' [2 - 2] Francesco Cozza

"Genoa" 1 - 0 "Palermo"

88' [1 - 0] Domenico Criscito

Milano "Inter" 1 - 1 "Torino"

47' [0 - 1] Rolando Bianchi

57' [1 - 1] Nicolas Burdisso

Bergamo "Atalanta" 1 - 0 "Catania"

24' [1 - 0] Tiberio Guarente

"Siena" 1 - 2 "Lecce"

15' [0 - 1] Simone Tiribocchi

55' [0 - 2] Jose Ignacio Castillo

79' [1 - 2] Abdelkader Ghezzal

41' iš aikštės pašalintas Guillermo Gonzalo Suarez Giacomazzi ("Lecce")

Veronos "Chievo" 1 - 1 Genujos "Sampdoria"

70' [0 - 1] Giampaolo Pazzini

72' [1 - 1] Luca Rigoni

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

Romos "Lazio" 0 - 3 "Milan"

42' [0 - 1] Alexandre Pato

48' [0 - 2] Massimo Ambrosini

83' [0 - 3] Kaka

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)