Kitų antradienį jau pasibaigusių moterų vienetų varžybų pirmojo rato rezultatai:
13-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - Petra Kvitova (Čekija) 6:2, 6:1;
14-Patty Schnyder (Šveicarija) - Kristina Mladenovič (Prancūzija) 2:6, 6:4, 6:2;
18-Dominika Cibulkova (Slovakija) - Chanelle Scheepers (PAR) 6:0, 6:0;
20-Amelie Mauresmo (Prancūzija) - Olga Govorcova (Baltarusija) 6:4, 6:3;
21-Anabel Medina Garrigues (Ispanija) - Isabella Holland (Australija) 6:1, 7:5;
22-Zheng Jie (Kinija) - Camille Pin (Prancūzija) 6:3, 6:3;
Peng Shuai (Kinija) - 28-Francesca Schiavone (Italija) 7:6 (7:4), 6:1;
Sabine Lisicki (Vokietija) - 30-Aleksandra Wozniak (Kanada) 6:4, 6:3;
31-Aliona Bondarenko (Ukraina) - Olivia Rogowska (Australija) 5:7, 6:3, 6:2;
Maria Jose Martinez Sanchez (Ispanija) - 32-Tamarine Tanasugarn (Tailandas) 7:5, 6:3;
Iveta Benešova (Čekija) - Vera Duševina (Rusija) 6:4, 0:6, 6:2;
Gisela Dulko (Argentina) - Anastasija Jakimova (Baltarusija) 6:3, 5:7, 6:3;
Carla Suarez Navarro (Ispanija) - Roberta Vinci (Italija) 7:5, 6:4;
Tathiana Garbin (Italija) - Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 6:4, 2:6, 7:5;
Virginie Razzano (Prancūzija) - Jarmila Gajdošova (Slovakija) 6:1, 6:7 (2:7), 6:4;
Chan Yung-Jan (Taivanas) - Hsieh Su-Wei (Taivanas) 6:3, 6:3;
Melinda Czink (Vengrija) - Sorana Cirstea (Rumunija) 6:2, 6:2;
Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) - Jekaterina Byčkova (Rusija) 6:3, 6:0;
Severine Bremond (Prancūzija) - Nicole Vaidišova (Čekija) 6:2, 6:1;
Tatjana Malek (Vokietija) - Ayumi Morita (Japonija) 7:6 (7:4), 6:2;
Jelena Baltača (D. Britanija) - Anna-Lena Groenefeld (Vokietija) 6:1, 6:4;
Sesil Karatantčeva (Bulgarija) - Nuria Llagostera Vives (Ispanija) 2:6, 6:1, 6:2;
Jessica Moore (Australija) - Christina McHale (JAV) 1:6, 6:3, 9:7.
Vyrų vienetų varžybų mačuose antradienį pergales iškovojo bei į antrąjį ratą pateko:
4-Andy Murray (D. Britanija) - Andrej Pavel (Rumunija) 6:2, 3:1 - rumunas mačo nebaigė dėl traumos;
6-Gilles Simon (Prancūzija) - Pablo Andujar (Ispanija) 6:4, 6:1, 6:1;
12-Gael Monfils (Prancūzija) - Martin Vassallo Argueello (Argentina) 6:1, 6:3, 7:5;
13-Fernando Gonzalez (Čilė) - Lleyton Hewitt (Australija) 5:7, 6:2, 6:2, 3:6, 6:3;
14-Fernando Verdasco (Ispanija) - Adrian Mannarino (Prancūzija) 6:0, 6:2, 6:2;
17-Nicolas Almagro (Ispanija) - Nicolas Massu (Čilė) 6:4, 6:4, 3:6, 5:7, 6:3;
18-Igor Andrejev (Rusija) - Peter Polansky (Kanada) 5:7, 3:6, 6:4, 6:3, 6:4;
24-Richard Gasquet (Prancūzija) - Diego Junqueira (Argentina) 6:7, 7:6, 6:3, 6:4;
25-Ivo Karlovič (Kroatija) - Daniel Gimeno (Ispanija) 6:3, 6:4, 6:4;
Dudi Sela (Izraelis) - 30-Rainer Schuettler (Vokietija) 1:6, 6:2, 6:4, 6:4;
31-Juergen Melzer (Austrija) - Kei Nishikori (Japonija) 7:5, 6:2, 6:1;
Štefan Koubek (Austrija) - Michail Južnyj Rusija) 6:3, 6:2, 6:2;
Ernests Gulbis (Latvija) - Albert Montanes (Ispanija) 6:3, 6:2, 6:3;
Chris Guccione (Australija) - Nicolas Devilder (Prancūzija) 6:4, 6:2, 6:4;
Victor Hanescu (Rumunija) - Jan Hernych (Čekija) 3:6, 3:6, 7:6 (9:7), 7:6 (7:4), 8:6;
Andreas Beck (Vokietija) - Colin Ebelthite (Australija) 7:5, 6:1, 6:0;
Marcel Granollers (Ispanija) - Teimuraz Gabašvili (Rusija) 6:4, 7:6, 4:6, 6:0;
Mario Ančič (Kroatija) - Wayne Odesnik (JAV) 7:5, 6:4, 4:6, 6:2;
Fabio Fognini (Italija) - Andrej Golubev (Kazachstanas) 3:6, 7:6, 6:4, 6:2;
Denis Istomin (Uzbekistanas) - Vince Spadea (JAV) 6:2, 7:5, 6:4.
Australijos atvirojo teniso čempionato prizų fondą sudaro 22 mln. Australijos dolerių.