Suaugusiųjų turnyre aukso medalį iškovojo Marijus Grygelis. Jis buvo jauniausias svorio kategorijos iki 120 kilogramų dalyvis. Nepaisant to, Marijus jau pirmoje kovoje ant menčių paguldė po pertraukos ant imtynių kilimo grįžusį Europos ir pasaulio čempionatų prizininką Robertą Budrį. Vėliau aštuoniolikmetis M. Grygelis įveikė tris estus tapo turnyro nugalėtoju.

R. Budris taip pat nepasigalėjo estų ir užėmė antrąją vietą.

Eivydas Sekus (66 kg) pirmoje imtyje nugalėjo estą Rauno Pajuviidiką, tačiau dėl išėjimo į finalą jam teko pripažinti patyrusio ruso Pavelo Skorobogatovo pranašumą. Vis dėlto, kovoje dėl bronzos Eivydas nepaliko jokių vilčių Antonui Kachajevui iš Estijos.

Jaunių turnyre sau lygių neturėjo Lietuvos olimpinio sporto centro atletai, kurie pirmąsias vietas užėmė beveik visose svorio kategorijose. Aukso medalius iškovojo Gytis Sabutis (46 kg), Ramūnas Dagys (58 kg), Remigijus Guntis (63 kg), Laimonas Gečas (69 kg), Julius Matuzevičius (76 kg) ir Vilius Laurinaitis (85 kg).

„Turnyro organizatoriai, ko gero, mūsų daugiau nekvies, nes varžovai atliko tik niūrių stebėtojų vaidmenį. Šeimininkai ryškiai nepamatavo savo galimybių. Priešininkai niekaip negalėjo pristabdyti lietuvių atakų. Savo ruožtu, šias varžybas vertinu kaip neblogą repeticiją prieš sunkų sezoną“, - kalbėjo rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.