Jau antrają minutę pavojingą ataką sukūrė šeimininkai, tačiau Gonzalo Higuaino smūgiuotas kamuolys atsimušė į vieną iš "Osasuna" gynėjų.

Praėjus dešimčiai minučių Juanfraną neleistinai baudos aikštelėje pargriovė Fernando Gago, bet mačo arbitras pražangos neįžvelgė, o priešingai, netgi parodė geltoną kortelę už vaidybą "Osasuna" žaidėjui.

18-ą minutę pavojingą smūgį jau atliko svečiai, bet Juanfrano bandymą sustabdė "Real" vartų sargas Ikeras Casillasas. Tačiau po kelių minučių "Osasuna" pasiekė savo - po Jaroslavo Plasilo perdavimo iš krašto, Javadas Nekounamas galva pelnė įvartį.

Šeimininkams toliau niekaip nesisekė sukurti pavojingų situacijų. Realiausias šansas buvo kėlinio pabaigoje, kai Raulis gavo puikų perdavimą iš F. Gago baudos aikštelėje, tačiau puolėjo smūgiuotas kamuolys pataikė į "Osasuna" gynėją.

Visgi tik prasidėjus antrąjam kėliniui rezultatas tapo lygus - Sergio Ramosas smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, nors atrodė, kad smūgis nepavojingas, bet "Osasuna" vartininkas Roberto Alvalleros nesugebėjo atlaikyti gynėjo "šūvio".

Nuo tada "Real" ėmė spausti varžovus ir jau netrukus išsiveržė į priekį, kai po tikslaus Arjeno Robbeno perdavimo pasižymėjo G. Higuainas.

83-ą minutę Juanfraną baudos aikštelėje vėl neleistinai nugriovė "Real" žaidėjas, šįsyk Pepe, tačiau teisėjas vėlgi pražangos neskyrė, o parodė dar vieną geltoną, tuo pačiu ir raudoną, kortelę futbolininkui.

Pačioje susitikimo pabaigoje šeimininkai įtvirtino savo pranašumą Arjeno Robeno įvarčiu. Po šios pergalės "Real" vėl grįžo į antrają vietą turnyrinėje lentelėje.

Sekmadienio rezultatai:

Madrido "Real" 3 - 1 Pamplonos "Osasuna"

20' [0 - 1] Javad Nekounam

49' [1 - 1] Sergio Ramos

64' [2 - 1] Gonzalo Higuain

90' [3 - 1] Arjen Robben

83' iš aikštės išvytas Juanfran ("Osasuna")

Madrido "Getafe" 0 -1 Santanderio "Racing"

25' [0 - 1] Nikola Zigic

"Recreativo" 2 - 0 "Sporting Gijon"

5' [1 - 0] Garcia Torre Jorge (į savus vartus)

54' [2 - 0] Adrian

"Malaga" 4 - 0 Barselonos "Espanyol"

35' [1 - 0] Lopez Alvarez Adrian

57' [2 - 0] Antonio Apono

85' [3 - 0] Nabil Baha (iš 11 metrų baudinio)

90' [4 - 0] Alberto Luque

"Valladolid" 1 - 3 Sevilijos "Real Betis"

16' [0 - 1] Xisco

22' [1 - 0] Luis Prieto

62' [1 - 2] Sergio Garcia

90' [1 - 3] Sergio Garcia

"Villarreal" 2 - 0 "Mallorca"

29' [1 - 0] Joan Capdevila

22' [2 - 0] Giuseppe Rossi (iš 11 metrų baudinio)

"Athletic Bilbao" 3 - 2 "Valencia"

2' [0 - 1] David Villa

17' [1 - 1] Igor Gabilondo

30' [1 - 2] Fernando Morientes

41' [2 - 2] Javier Martinez

90' [3 - 2] Fernando Llorente (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės išvytas Manuel Fernandes ("Valencia")

"Almeria" 1 - 1 Madrido "Atletico"

6' [1 - 0] Kalu Uche

22' [1 - 1] Florent Sinama-Pongolle

54' iš aikštės išvytas Hernan Dario Pellerano ("Almeria")

90' iš aikštės išvytas Ever Banega ("Atletico).

Turnyrinė lentelė po šių rungtynių: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)