Tiesa, jau 22-ą minutę "Fulham" atstatė pusiausvyrą - po įspūdingo reido galingu smūgiu iš 25 metrų pasižymėjo Paulas Konchesky.

Bet būtent pastarojo klaida 60-ą minutę - pražanga baudos aikštelėje prieš puolėją Carltoną Cole'ą - leido Markui Noble'ui realizuoti teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir grąžinti pranašumą "West Ham" - 2:1.

Nepaisant visų "Fulham" pastangų, 76-ą minutę krito ir trečiasis įvartis - praradę kamuolį aikštės viduryje svečiai nesugebėjo grįžti į gynybą ir tuo pasinaudojo C. Cole'as, pasižymėjęs penktame mače iš eilės.

Po šios pergalės "West Ham" su 29 taškais pakilo į 8-ą vietą turnyrinėje lentelėje, o "Fulham" smuktelėjo į 10-ą poziciją.

Kitame sekmadienio mače "Tottenham" ir "Portsmouth" sužaidė lygiosiosmis 1:1.

Londono "West Ham" 3 - 1 Londono "Fulham"

7' [1 - 0] David Di Michele

23' [1 - 1] Paul Konchesky

60' [2 - 1] Mark Noble (iš 11 metrų baudinio)

76' [3 - 1] Carlton Cole

Londono "Tottenham" 1 - 1 "Portsmouth"

57' [0 - 1] David Nuggent

70' [1 - 1] Jermain Defoe.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai