Į 3-ąją poziciją bent laikinai pakilo "Marseille" vienuolikė, namuose tokiu pat rezultatu 2-0 palaužusi kitą naujokę "Le Havre". Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 27-ąją ir 60-ąją minutėmis pelnė Matthieu Valbuena ir Ronaldas Zubaras.

Įdomus susitikimas vyko Nanto mieste, kur vietos "Nantes" priėmė vieną čempionato lyderių "Bordeaux" klubą. Praėjusiame dešimtmetyje didžiulio ažiotažo susilaukdavusi šių varžovų dvikova ir šį kartą padovanojo puikų reginį stadione susirinkusiems žiūrovams iki pat paskutinių minučių.

Jau 10-ąją mačo minutę jaunasis Prancūzijos talentas Yoannas Gourcuffas pasiuntė kamuolį į "Nantes" vartus ir išvedė savo ekipą į priekį, tačiau po truputi iniciatyvą į savo rankas perėmė Nanto futbolininkai, pradėję vis labiau grąsinti varžovų vartams. Vis tik, 70-ąją minutę aktyviai žaidęs Marouane Chamakhas pasiuntė antrą kamuolį į "Nantes" vartus. Kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis 0-2, prieš pat rungtynių pabaigą po keitimo aikštėje pasirodęs Filipas Djordjevičius pasinaudojęs "Bordeaux" vartininko Ulricho Rame klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą. Po pasiekto įvarčio "Nantes" tiesiog užgulė varžovų vartus, tačiau chaotiškai rungtyniavusiai "Bordeaux" gynybos linijai pavyko apsiginti ir išsaugoti pergalę.

Užtikrintą pergalę šeštadienį iškovojo ir nuo lyderių toliau neatsilikti bando "Toulouse" ekipa, namuose 3-0 sutriuškinusi praėjusio sezono išsišokėlę "Nancy". Įvarčius nugalėtojams pelnė į savo vartus įsimušęs Silva Andre Luizas, Pierre-Andre Gignacas bei Paulo Cesaras.

21-ojo turo rezultatai:

"Grenoble" 0 - 2 "Lyon"

15` [0 - 1] Ederson

77` [0 - 2] Cesar Delgado

"Marseille" 2 - 0 "Havre"

27` [1 - 0] Matthieu Valbuena

60` [2 - 0] Ronald Zubar

"Nantes" 1 - 2 "Bordeaux"

10` [0 - 1] Yoann Gourcuff

70` [0 - 2] Marouane Chamakh

88` [1 - 2] Filip Djordjevič

"Toulouse" 3 - 0 "Nancy"

45` [1 - 0] Silva Andre Luiz

80` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac

87` [3 - 0] Paulo Cesar

"Lorient" 1 - 1 "Valenciennes"

28` [0 - 1] Jean-Claude Darcheville

42` [1 - 1] Michael Ciani

"Nice" 2 - 0 "Auxerre"

50` [1 - 0] Loic Remy

90` [2 - 0] Habib Bamogo

"Saint-Etienne" 1 - 1 "Le Mans"

53` [1 - 0] Batefimbi Gomis

86` [1 - 1] Thorstein Helstad