Po D. Kumeliausko įvarčio mačo pradžioje (02:18) svečiai pirmavo 2:1, o E. Bauba netrukus (08:28)atliko rezultatyvų perdavimą ir rezultatas tapo 3:1. Be to, šiame mače jis dukart (22:00) ir 58:33) gavo po dvi baudos minutes.

Iš viso per 35 rungtynes E. Bauba pelnė 5 įvarčius, atliko 17 rezultatyvių perdavimo bei surinko 56 baudos minutes.

D. Kumeliausko sąskaitoje - 8 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 30 baudos minučių per 38 pirmenybių mačus.

Aštuntąją vietą užimantis Latvijos čempionas Liepojos "Metalurgs" (61 tšk.) klubas su Dariumi Pliskausku ketvirtadienį svečiuose po baudinių serijos 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti dvyliktojoje pozicijoje esančius Uogrės ASK (27 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas šiame mače niekuo nepasižymėjo.

Septintąją vietą išsaugojo Gardino "Neman" (64 tšk.) klubas, kuriame nebuvo registruotas vartininkas Arūnas Aleinikovas. Ketvirtadienį išvykoje "Neman" ledo ritulininkai 8:5 (2:3, 3:0, 3:2) įveikė Bobruisko "Šinnik" (10 vieta - 45 tšk.) komandą.

Baltarusijos čempionate su 96 taškais po 39 rungtynių pirmauja Minsko "Junost" ledo ritulininkai.