"Kaunas" rungtyniavo toli gražu ne stipriausios sudėties. Dėl įvairių priežasčių komandai neatstovavo Rafaelis Ledesma, Tomas Kančelskis, Mindaugas Bagužis, Nerijus Valskis, Vytautas Lukša, Kęstutis Ivaškevičius, Mindaugas Grigalevičius, Artūras Rimkevičius bei Pascalis Mendy, kuris dar neatvyko dėl šeimyninių aplinkybių.

Pirmajame kėlinyje "Kauno" vartininkas Laurynas Vertelis užgriuvo varžovui ant kojos, todėl teisėjas į Lietuvos vicečempionų vartus skyrė 11 metrų baudinį. Po lietuviško kraujo turinčio "Ventspils" veterano Vito Rimkaus taiklaus smūgio latvių ekipa išsiveržė į priekį.

Po pertraukos "Kauno" gynėjai perduodami kamuolį suklydo ir buvo priversti pažeisti taisykles. V. Rimkus vėl realizavo 11 metrų baudinį ir padidino savo komandos persvarą iki 2:0.

"Pralaimėjome, bet dėl to tragedijos nedarome. Rungtynės su stipriu varžovu buvo labai naudingos, pamatėme savo trūkumus. Žaidėme ne stipriausios sudėties, "Kaunui" atstovavo daug buvusių "Šilutės" žaidėjų, ypač antrajame kėlinyje. Norime juos išbandyti", - sakė "Kauno" vyriausiasis treneris Eugenijus Riabovas.

Pasak jo, nemažai "Kauno" futbolininkų serga, dar neišsigydę traumų. "Serga K. Ivaškevičius, M. Grigalevičius. A. Rimkevičius tik prisidėjo prie komandos, V. Lukšos laukia operacija", - praradimus vardijo E. Riabovas.

Paklaustas, kurie futbolininkai atrodė geriausiai, treneris atsakė: "Gerą įspūdį padarė Linas Pilibaitis, neblogai žaidė Tomas Miklinevičius, Aivaras Laurišas."

"Kaunas" pirmą kėlinį žaidė tokios sudėties: Vertelis, Gaurilovas, Fridrikas, Chubutija, Brezina, Vičius, Činikas, Pilibaitis, Mančchava, Marozas, Aničičius. Antrajame kėlinyje rungtyniavo Kilijonas, Sirvidas, Vaikasas, Zelmikas, Sanajevas, Miklinevičius, Juozaitis, Daunoravičius, Bajrami, Laurišas, Beniušis.