Jau pačioje pradžioje svečiai pribloškė "Barca" - 15 minutę puolėjas Aritzas Aduriz pasinaudojo varžovų žaidėjų klaidomis, išbėgo vienas prieš vartininką Viktorą Valdesą bei išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau šeimininkai netrukus atkuto ir bandė lyginti rezultatą. Tai jiems beveik pavyko 27 minutę, kai po Xavi perdavimo nuo kampinio gairelės, Eiduras Gudjohnsenas nestabdydamas kamuolio smūgiavo į "Mallorca" vartus, tačiau jis atsimušė į virpstą.

Vos po dviejų minučių "Barca" turėjo dar vieną šansą, tačiau Yaya Toure smūgį puikiai atlaikė "Mallorca" vartininkas Germanas Luxas.

Vis tik 31 minutę šeimininkai pasiekė savo - Xavi pakėlė kampinį, Carlesas Puyolis galva perdavė kamuolį Thierry Henry ir šis niekeno netrukdomas nuginklavo "Mallorca" vartininką.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl "Barcelona" išpuoliais - iš pradžių Samuelio Eto'o smūgį atlaikė "Mallorca" vartininkas, o paskui vos į savus vartus kamuolio neįsimušė svečių gynėjas Ivanas Ramis.

"Barcelona" savo pasiekė 75 minutę - po puikaus E.Gudjohnseno perdavimo pasižymėjo tik po keitimo aikštėje pasirodęs saugas Andresas Iniesta.

Šeimininkai visai perėmė iniciatyva, o "Mallorca" reikalai dar labiau pablogėjo mačo pabaigoje, kai ne tik gynėjas Josemi užsidirbo raudoną kortelę, bet ir dar vieną puikų įvartį pridėjo Yaya Toure.

Po šios pergalės "Barca" padididino savo persvarą nuo artimiausių persekiotojų iki 13 taškų, tiesa visi varžovai yra žaidę rungtynėmis mažiau.

Kiek vėliau vykusiame, bet nemažiau intrigavusiame mače, namuose žaidę "Valencia" futbolininkai 3-1 palaužė Madrido "Atletico" ekipą.

Jau per pirmas penkias minutes šeimininkai net dukart siuntė kamuolį į tinklą, tačiau kas keisčiausia, jog abu įvarčiai nebuvo įskaityti, mat buvo užfiksuotos pražangos iš pradžių Davidui Villai, o paskui Davidui Silvai.

Savo "Valencia" pasiekė 34 minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo puolėjas D.Villa. Vos po penkių minučių rezultatas tapo jau 2-0 - Miguelis atliko puikų perdavimą D.Silvai ir pastarasis turėjo pakankamai laiko bei erdvės prisitaikyti.

Tačiau 44 minutę svečiai rezultatą sušvelnino, kai po Rubeno Barajos pražangos baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai ir realizavo Diego Forlanas.

Antrojo kėlinio viduryje, 69 minutę, dar vieną įvartį pridėjo saugas D.Silva. Rezultatas iki pat finalinio teisėjo švilpuko liko nepakitęs, tad "Valencia" iškovojo pelnytą pergalę, rezultatu 3-1.

"Barcelona" 3 - 1 "Mallorca"

14' [0 - 1] Aritz Aduriz

31' [1 - 1] Thierry Henry

76' [2 - 1] Andres Iniesta

90' [3 - 1] Yaya Toure

89' iš aikštės išvytas Josemi ("Mallorca")

"Valencia" 3 - 1 Madrido "Atletico"

34' [1 - 0] David Villa (iš 11 metrų baudinio)

39' [2 - 0] David Silva

44' [2 - 1] Diego Forlan (iš 11 metrų baudinio)

69' [3 - 1] David Silva