Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Rėjus Alenas (Ray Allen). Jis pelnė 29 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Po šešių pergalių iš eilės nesėkmę patyrusiai Los Andželo ekipai Kobė Brajantas (Kobe Bryant) pelnė 34 taškus. Šakilo O'Nilo (Shaquille O'Neal) sąskaitoje - 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Lakers" (32 pergalės/26 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje žengia septintas.

"New York Knicks" namie po dviejų pratęsimų 118:110 įveikė "Orlando Magic" krepšininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Latrelas Spriuelas (Latrell Sprewell). Jis pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Kitas "Knicks" puolėjas Klarensas Veterspūnas (Clarence Weatherspoon) surinko 15 taškų ir po krepšiais sugriebė net 24 kamuolius. "Magic" lyderis Treisis Makgreidis (Tracy McGrady) pelnė 34 taškus.

Beje, per šių rungtynių pertrauką buvo pagerbtas ilgametis "Knicks" komandos vidurio puolėjas Patrikas Juingas (Patrick Ewing).