Be 13 rezultatayvių perdavimų, Lietuvos rinktinės puolėjo sąskaitoje per 36 šio NHL sezono mačus - 8 įvarčiai bei 37 baudos minutės.

Trečiadienį išvykoje "Devils" ledo ritulininkai 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) turėjo pripažinti ketvirtąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje užimančios Dalaso "Stars" (37 tšk.) komandos pranašumą.

Po lietuvio perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (19:36) įvartį pelnė Davidas Clarksonas ir "Devils" ekipa pirmavo 2:1.

Pirmąjį įvartį Naujojo Džersio klubui pelnė Mike'as Mottau (17:30).

Dalaso ekipos gretose įvarčiais pasižymėjo Loui Erikssonas (10:09 ir 59:19), Landonas Wilsonas (25:39) bei Markas Parrishas (29:58).