Ekspertų komisijai ir sporto mėgėjams SPO:) pateikia penkių kandidatų sąrašą. Sporto mėgėjai interneto portale DELFI balsuoja už, jų nuomone, geriausią Lietuvos mėnesio sportininką.

Pirmąją vietą apklausoje užėmęs sportininkas gaus penkis taškus, antrąją – tris, trečiąją – du, ketvirtąją – vieną. Penktąją vietą užėmusiam sportininkui beliks tikėtis ekspertų simpatijų. Ekspertų balso vertė - vienas balas.

Geriausiu 2008 metų sausio mėnesio Lietuvos sportininku buvo išrinktas krepšininkas Linas Kleiza, vasarį rinkimuose nugalėjo dviratininkė Vilija Sereikaitė, kovą triumfavo jos kolegė Simona Krupeckaitė, balandį geriausiuoju tapo sunkiatletis Ramūnas Vyšniauskas, o gegužę nugalėtojo laurai atiteko krepšininkui Ramūnui Šiškauskui.

Birželio mėnesį rinkimuose nugalėjo sprinterė Lina Grinčikaitė, liepą - penkiakovininkė Laura Asadauskaitė, o rugpjūtį – buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė.

Rugsėjo mėnesį geriausiu sportininku pripažintas futbolininkas Marius Stankevičius, spalį - stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė, o lapkritį – plaukikas Vytautas Janušaitis.

Gruodžio mėnesio kandidatų sąrašas:

Vytautas JANUŠAITIS (Plaukimas)

Europos plaukimo 25 m baseine čempionate 200 metrų distancijoje kompleksiniu būdu iškovojo sidabro medalį.

Simona KRUPECKAITĖ (Dviračių sportas)

Pasaulio dviračių treko taurės varžybų III etape Kolumbijoje iškovojo tris aukso medalius: keirino rungtyje, 200 m sprinte ir 500 m atskiro starto lenktynėse. Su Gintare Gaivenyte taip pat laimėjo bronzos medalį komandų sprinto rungtyje.

Tadas KUMELIAUSKAS (Ledo ritulys)

Tapo rezultatyviausiu pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono B grupės žaidėju (surinko 19 taškų: 9 įvarčiai ir 10 rezultatyvių perdavimų).

Vilija SEREIKAITĖ (Dviračių sportas)

Pasaulio dviračių treko taurės varžybų III etape Kolumbijoje iškovojo aukso medalį asmeninėse 3 km persekiojimo lenktynėse.

Agnė SEREIKAITĖ (Greitasis čiuožimas)

Europos taurės greitojo čiuožimo trumpuoju taku III etape iškovojo sidabro medalį.