Tuo tarpu "Newcastle" ekipos savininkas Mike'as Ashley atskleidė, jog nebeieško, kam galėtų parduoti klubą. M. Ashley taip pat patvirtino, jog dabartinis treneris Joe Kinnearas liks prie komandos vairo bent jau iki sezono pabaigos.

Artimiausia "Liverpool" klubo persekiotoja Londono "Chelsea" ekipa savo šio turo rungtynes žaidė vėliau.

Dviejų Londono klubų „Fulham ir „Chelsea“ derbis baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2. „Aristokratams“ abu įvarčius pelnė Frankas Lampardas, o „Fulham“ futbolininkai išsigelbėjo 89-ąją minutę po Clinto Dempsey smūgio galva.

Sunkią pergalę iškovojo kitas Londono klubas – „Arsenal“. „Kanonieriai“ tik mačo pabaigoje sugebėjo palaužti „Portsmouth“ ekipos pasipriešinimą, kai 81-ąją minutę pasižymėjo prancūzas Williamas Gallas.

Statistika:

"Newcastle" 1 - 5 "Liverpool"

31' [0 - 1] Steven Gerrard

36' [0 - 2] Sami Hyypia

45' [1 - 2] Edgar

50' [1 - 3] Ryan Babel

66' [1 - 4] Steven Gerrard

76' [1 - 5] Xabi Alonso

Fulham 2 - 2 Chelsea

Clint Dempsey 10' [1 – 0];

Frank Lampard 50' [1 – 1];

Frank Lampard 72' [1 – 2];

Clint Dempsey 89‘ [2 – 2];

Arsenal 1 - 0 Portsmouth

William Gallas 81' [1 - 0];

Bolton 0 - 1 Wigan