Verta paminėti, kad 50-ąją minutę "Monaco" dar pirmavo 3:0, tačiau vėliau Bordo futbolininkai parodė neįtikėtiną charakterį ir sugebėjo išplėšti pergalę. Lemiamą įvartį priešpaskutinę mačo minutę pelnė Fernando Cavenaghi.

Ketvirtoje pozicijoje po pirmojo rato liko Paryžiaus "P.S.G" ekipa, po atkaklios kovos namuose sužaidusi lygiosiomis 2:2 su "Valenciennes". "P.S.G" šiame mače du kartus pirmavo po Guillaume'o Hoarau ir Jerome'o Rotheno įvarčių, tačiau "Valenciennes" po taiklių Rudy Materio ir Saka Tene smūgių abu kartus rezultatą išlygino.

Triuškinančią nesėkmę sekadienį patyrė "Marseille" klubas, namuose net 0:3 turėjęs pripažinti "Nancy" ekipos pranašumą. Jau po pirmajame kėlinyje pelnytų dviejų Youssoufo Hadji įvarčių "Nancy" pirmavo 2:0, o antroje rungtynių pusėje dar vieną taiklų smūgį pridėjo jaunasis Issiaras Dia. Po šios nesėkmės "Marseille" smuktelėjo net į 6-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"Monaco" 3 - 4 "Bordeaux"

14` [1 - 0] Pino

44` [2 - 0] Alexandre Licata

50` [3 - 0] Alexandre Licata

52` [3 - 1] Marouane Chamakh

67` [3 - 2] Alou Diarra

88` [3 - 3] Marouane Chamakh

89` [3 - 4] Fernando Cavenaghi

"PSG" 2 - 2 "Valenciennes"

26` [1 - 0] Guillaume Hoarau

46` [1 - 1] Rudy Mater

71` [2 - 1] Jerome Rothen

84` [2 - 2] Saka Tene

"Marseille" 0 - 3 "Nancy"

33` [0 - 1] Youssouf Hadji

38` [0 - 2] Youssouf Hadji

56` [0 - 3] Issiar Dia

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)