Tačiau Claudio Ranieri auklėtiniams tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Mačo pradžioje dominavo "Atalanta" - pavojingai baudos smūgį mušė Cristiano Doni, o bent dviejų puikių galimybių neišnaudojo Sergio Floccari.

Ir Bergamo ekipa turėjo už tai brangiai sumokėti - sužaidus pusvalandį po puikaus Marco Marchionni perdavimo įvartį pelnė veteranas Alessandro Del Piero.

Dar po 8 minučių "Juventus" pirmavo jau 2:0, kai po kampinio aukščiausiai už visus iššokęs Nicola Legrottaglie stipriu smūgiu galva nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Tuoj po didžiosios pertraukos šeimininkams atgimė viltis iškovoti bent lygiąsias - bandymu galva Alexą Manningerį nuginklavo po keitimo aikštėje pasirodęs Christianas Vieri.

Palaikomi savų sirgalių "Atalanta" futbolininkai ėmė spausti varžovus siekdami išlyginti rezultatą, bet 82-1 minutę "Juventus" įtvirtino pergalę - įvartį galva po baudos smūgio pelnė Amauri.

Kituose mačuose triuškinančią pergalę iškovojo "Milan" futbolininkai, o Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria" namuose 0:1 nusileido "Fiorentina" klubui. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė iki 76-osios minutės.

Sekmadienio rezultatai:

"Milan" 5 - 1 "Udinese"

4' [1 - 0] Alexandre Pato

13' [2 - 0] Kaka

17' [2 - 1] Antonio Di Natale

18' [3 - 1] Alexandre Pato

43' [4 - 1] Clarence Seedorf

52' [5 - 1] Kaka

Bergamo "Atalanta" 1 - 3 Turino "Juventus"

30' [0 - 1] Alessandro Del Piero

38' [0 - 2] Nicola Legrottaglie

48' [1 - 2] Christian Vieri

82' [1 - 3] Amauri

"Cagliari" 1 - 1 "Reggina"

1' [1 - 0] Robert Acquafresca

61' [1 - 1] Franco Brienza (11 m b.)

59' iš aikštės pašalintas Paolo Bianco ("Cagliari")

"Catania" 3 - 2 "Roma"

34' [1 - 0] David Baiocco

40' [2 - 0] Takayuki Morimoto

56' [3 - 0] Takayuki Morimoto

74' [3 - 1] Mirko Vucinic

78' [3 - 2] Jeremy Menez

Veronos "Chievo" 0 - 1 "Genoa"

89' [0 - 1] Ruben Ariel Oliveira

"Lecce" 0 - 0 "Bologna"

Genujos "Sampdoria" 0 - 1 "Fiorentina"

19' [0 - 1] Riccardo Montolivo

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 76 minutės.

"Torino" 1 - 0 "Napoli"

53' [1 - 0] Rolando Bianchi

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)