Jamaikos bėgikas tradicinėje apklausoje aplenkė aštuonių aukso medalių Pekino olimpiadoje savininką amerikietį plaukiką Michaelą Phelpsą bei Ispanijos teniso žvaigždę Rafaelį Nadalį.

U. Boltas olimpinėse žaidynėse Kinijos sostinėje laimėjo 100 ir 200 m bėgimus bei triumfavo savo šalies rinktinės estafetėje 4 po 100 m.

M. Phelpsas tapo pirmuoju plaukiku pasaulio istorijoje, kuris per vienerias žaidynes pelnė aštuonis aukščiausius apdovanojimus.

Be Pekino olimpinio čempiono titulo, R. Nadalis šiemet laimėjo atvirąsias Prancūzijos teniso pirmenybes ir prestižinį Vimbldono turnyrą Anglijoje.

2005-2007 metais "L'Equipe" sporto dienraščio apklausos laureatu buvo tapęs Šveicarijos tenisininkas Roger Federeris.

Per 28 metų laikraščio iniciatyva organizuojamų rinkimų istoriją nugalėtojais taip pat tapo ir kitos sporto pasaulio garsenybės - lenktynininkas Michaelis Schumacheris (Vokietija), lengvaatletis Carlas Lewisas bei golfo atstovas Tigeris Woodsas (abu - JAV).