Claudio Ranieri auklėtiniai pirmieji džiaugėsi įvarčiu po to, kai gynėjas Marekas Jankulovski baudos aikštelėje prasižengė prieš Alessandro Del Piero, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo pats daug šilto ir šalto matęs puolėjas - 1:0.

Tiesa, "Milan" ekipa, turėjusi verstis be traumuoto Kaka, sužaidus pusvalandį išlygino skirtumą - po puikios Kachos Kaladzės ir Ronaldinho kombinacijos iš arti pasižymėjo Alexandre'as Pato.

Bet jau po kelių akimirkų "Juventus" vėl pirmavo, kai po A. Del Piero kampinio vartininkui Christianui Abbiati vilčių smūgiu galva nepaliko gynėjas Giorgio Chiellini.

Ir tai dar nebuvo viskas, ką žiūrovai išvydo pirmajame kėlinyje - 41-ą minutę griūdamas galva trečią Turino komandos įvartį pelnė puolėjas Amauri, išnaudojęs tikslų Paolo De Ceglie perdavimą.

"Milan" saugas Massimo Ambrossini tolimu smūgiu po rikošeto sugrąžino viltį svečiams, bet jų situacija gerokai komplikavosi 66-ą minutę, kai už antrą geltoną kortelę aikštę turėjo palikti gynėjas Gianluca Zambrotta.

Ir "Juventus" kiekybinį pranašumą išnaudojo - po mažiau nei dešimties minučių antrąjį savo įvartį kaire koja pelnė Amauri.

Per likusį laiką A. Del Piero dar spėjo sudrebinti vartų virpstą, o Milano ekipos neišgelbėjo desperatiškas Carlo Ancelotti sprendimas į aikštę išleisti dar du puolėjus Filippo Inzaghi bei Andrijų Ševčenką.

Ši pergalė leido "Juventus" iki šešių taškų sumažinti atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter" klubo, kuris iškovojo septintąją pergalę iš eilės bei dvyliktąją sezone, po permainingos kovos 4:2 įveikęs paskutinėje vietoje žengiančią Veronos "Chievo".

Genujos "Sampdoria", kuriai atstovauja Marius Stankevičius, išvykoje 2:0 įveikė "Reggina".

Lietuvos rinktinės gynėjas aikštėje pasirodė 41-ą minutę ir antrajame kėlinyje pavojingai smūgiavo galva. Be to, mūsų tautietis svariai prisidėjo prie antrojo komandos įvarčio - būtent po jo tolimo perdavimo techniškai kamuolį krūtine susistabdęs Antonio Cassano atmetė jį Marco Padalino, o šis nuginklavo varžovų vartininką.

Sekmadienio rezultatai:

Turino "Juventus" 4 - 2 "Milan"

16' [1 - 0] Alessandro Del Piero (iš 11 metrų baudinio)

31' [1 - 1] Alexandre Pato

34' [2 - 1] Giorgio Chiellini

41' [3 - 1] Amauri

52' [3 - 2] Massimo Ambrosini

69' [4 - 2] Amauri

66' iš aikštės pašalintas Gianluca Zambrotta ("Milan")

"Fiorentina" 2 - 0 "Catania"

56' [1 - 0] Adrian Mutu

83' [2 - 0] Alberto Gilardino

"Genoa" 1 - 1 Bergamo "Atalanta"

17' [0 - 1] Sergio Floccari

86' [1 - 1] Giuseppe Sculli

57' iš aikštės pašalintas Gianpaolo Bellini ("Atalanta")

63' iš aikštės pašalintas Omar Milanetto ("Genoa")

70' iš aikštės pašalintas Claudio Rivalta ("Genoa")

Milano "Inter" 4 - 2 Veronos "Chievo"

3' [1 - 0] Andrade Maxwell

47' [2 - 0] Dejan Stankovic

51' [2 - 1] Sergio Pellisier

65' [2 - 2] Simone Bentivoglio

79' [3 - 2] Zlatan Ibrahimovic

88' [4 - 2] Zlatan Ibrahimovic

83' iš aikštės pašalintas Santiago Morero ("Chievo")

"Palermo" 2 - 0 "Siena"

30' [1 - 0] Mattia Cassani

54' [2 - 0] Fabio Henrique Simplicio

"Reggina" 0 - 2 Genujos "Sampdoria"

75' [0 - 1] Claudio Bellucci (iš 11 metrų baudinio)

81' [0 - 2] Marco Padalino

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė nuo 41 minutės

"Roma" 3 - 2 "Cagliari"

39' [1 - 0] Francesco Totti

58' [1 - 1] Daniele Conti

69' [1 - 2] Jedaias Capucho Neves Jeda

77' [2 - 2] Simone Perrotta

90' [3 - 2] Mirko Vucinic

"Udinese" 3 - 3 Romos "Lazio"

9' [1 - 0] Antonio Di Natale

15' [2 - 0] Fabio Quagliarella

55' [3 - 0] Antonio Di Natale

60' [3 - 1] Mauro Zarate

73' [3 - 2] Modibo Diakhite

85' [3 - 3] Christian Daniel Ledesma

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)