Negana to, šį kartą svečiai dvikovą pradėjo labai sėkmingai - jau 12 minutę po Marlono Kingo perdavimo iš kairiojo krašto galva kamuolį į tinklą pasiuntė Paulas McShane'as.

22 minutę "Hull" pirmavo jau 2-0, kai po dar vieno skersuoto kamuolio nesusiorientavęs įvartį į savus vartus įsimušė patyręs gynėjas Jamie Carragheris.

Tiesa, "Liverpool" nesutriko ir jau netrukus sušvelnino santykį, kai po Dirko Kuyto perdavimo iš arti pasižymėjo Stevenas Gerrardas. 32 minutę Anglijos rinktinės saugas iš panašaus atstumo pelnė ir antrąjį įvartį, įspūdingai vykusiame pirmajame kėlinyje atstatydamas pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje dominavo šeimininkai. Ypatingai arti tikslo buvo gynėjas Sami Hyypia, bet po jo bandymo galva kamuolys atsimušė į vartų virpstą.

Pavojingai smūgiavo ir Alberto Riera, Nabilis El Zharas, Xabi Alonso, tačiau pergalingo įvarčio 'raudonieji' tai ir nepasiekė - mačas baigėsi 2-2.

Tiesa, Benitezo auklėtinius turėtų paguosti tai, kad Londono "Arsenal" išvykoje taip pat tik lygiosiomis baigė rungtynes su "Middlesbrough".

17 minutę 'kanonieriai' pirmavo, kai po Cesco Fabregaso pakelto kampinio pasižymėjo Emmanuelis Adebayoras, bet jau po 12 minučių puikiu smūgiu galva pusiausvyrą atstatė Jeremie Alliadiere.

Po didžiosios pertraukos geros progos neišnaudojo "Arsenal" puolėjas Robinas van Persie, o kitoje aikštės pusėje arti tikslo buvo saugas Stewartas Downingas, kurio bandymą atrėmė vartininkas Manuelis Almunia.

Dvikova baigėsi taikiai 1-1. Iškovojusi tik tašką Londono ekipa prarado ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje, kurią užėmė Birmingemo "Aston Villa", savo aikštėje 4-2 įveikusi "Bolton".

"Middlesbrough" 1 - 1 Londono "Arsenal"

17' [0 - 1] Emmanuel Adebayor

29' [1 - 1] Jeremie Aliadiere

Birmingemo "Aston Villa" 4 - 2 "Bolton"

17' [0 - 1] Johan Elmander

25' [1 - 1] Gabriel Agbonlahor

40' [2 - 1] Kevin Davies (į savus vartus)

67' [3 - 1] Gabriel Agbonlahor

78' [4 - 1] Ashley Young

86' [4 - 2] Kevin Davies

"Liverpool" 2 - 2 "Hull"

12' [0 - 1] Paul McShane

22' [0 - 2] Jamie Carragher (į savus vartus)

24' [1 - 2] Steven Gerrard

32' [2 - 2] Steven Gerrard

"Man City" 0 - 1 Liverpulio "Everton"

90' [0 - 1] Tim Cahill

"Stoke" 0 - 0 Londono "Fulham"

"Sunderland" 4 - 0 "West Brom"

21' [1 - 0] Kenwyne Jones

24' [2 - 0] Kenwyne Jones

40' [3 - 0] Andy Reid

47' [4 - 0] Djibril Cisse (iš 11 metrų baudinio)

"Wigan" 3 - 0 "Blackburn"

10' [1 - 0] Emile Heskey

12' [2 - 0] Antonio Valencia

77' [3 - 0] Lee Cattermole

Londono "Tottenham" 0 - 0 "Man Utd"