Tartu "Rock" - Talino "A. Le Coq" 89:74
(23:17, 17:20, 25:24, 24:13). Šios rungtynės Estijos lygoje sulaukė ypač didelį susidomėjimą krepšiniu. Dviejų komandų dvikovą stebėjo ypač daug žiurovų (nuotraukoje).

Čempionato lyderė "A. Le Coq" ekipa nusileido Tartu "Rock" krepšininkams ir prarado pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Nugalėtojams 28 taškus pelnė Tanelis Teinas, kuris puikiai atakavo iš tritaškio zonos, pataikęs 5 metimus iš 6. Šiame mače neblogai sužaidė ir lietuvis - Artūras Masiulis.

Jis per žaistas 38 minutes prie pergalės pridėjo 19 taškų ir atkovojo net 13 kamuolių bei blokavo 2 metimus. Buvęs Kauno "Žalgirio" vidurio puolėjas taikliai atakovo iš vidutinio nuotolio, pataikęs 8 metimus iš 9. Pralaimėjusiųjų gretose taškus pelnė: Andre Parnas - 19, Aivaras Kusma - 14, Krzysztofas Wilangowskis - 12. "Rock" ekipa yra iškovojus 19 pergalių bei patyrus tik 4 pralaimėjimus.

Talino "Audentes" - "BC Pallur" 77:94 (17:30, 21:23, 21:20, 18:21). Nugalėtojų ekipoje prie pergalės daugiausiai prisidėjo Veljo Varesas, įmetęs 24 taškus. Sergėjus Stepanenkovas prie pergalęs pridėjo 19 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose puikiai sužaidė lietuvis - Tomas Vanagas, kuris rungtynes pradėjo startiniam penkete, per sužaistas 33 minutes pelnė 25 taškus bei atkovojo 9 kamuolius. Kitas lietuvis Mindaugas Pranckevičius per sužaistas 24 minutes įmetė tik 4 taškus. Darius Sirtautas šiame mače nežaidė.

Po šios pergalės "BC Pallur" klubas užima 4 vietą turnyrinėje lentelėje su 13 pergalių ir 10 pralaimėjimų. "Audentes" ir toliau yra Estijos lygos autsaideriai, iškovoję tik 1 pergalę bei patyrę net 22 pralaimėjimus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.