Sekmadienį namuose "Latgale" ledo ritulininkai 4:6 (1:1, 1:3, 2:2) turėjo pripažinti aštuntojoje pozicijoje esančios Novopolocko "Chimik-ASK (45 tšk.) komandos pranašumą.

Abu lietuviai aikštelės šeimininkams pelnė po įvartį, o E. Bauba dar atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Po E. Baubos įvarčio antrojo kėlinio pradžioje (20:13) šeimininkai pirmavo 2:1, o D. Kumeliauskui trečiajame kėlinyje (54:21) buvo pavykę sušvelninti rezultatą 4:5. Pastarasis Lietuvos ledo ritulininkas trečiajame kėlinyje (45:31) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso E. Baubos sąskaitoje per 29 šio sezono mačus - 5 įvarčiai, 13 rezultatyvių perdavimų ir 42 baudos minutės.

D. Kumeliauskas "Latgale" gretose taip pat žaidė 29 rungtynes - 6 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 26 baudos minutės.

Šešioliktą pergalę 28-ose rungtynėse iškovojo bei į šeštąją vietą pakilo Latvijos čempionas Liepojos "Metalurgs" (50 tšk.) klubas su Dariumi Pliskausku, sekmadienį namuose 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) įveikęs septintojoje pozicijoje esančius Minsko "Keramin" (49 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas šiame mače niekuo nepasižymėjo.

Į devintąją vietą nukrito Gardino "Neman" (43 tšk.) komanda, kurioje nebuvo registruotas vartininkas Arūnas Aleinikovas. Sekmadienį namuose "Neman" ekipa po baudinių serijos 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo čempionato lyderiams Minsko "Junost" (75 taškai) ledo ritulininkams.