"Liverpool" ir "Blackburn" klubų dvikovos pirmajame kėlinyje Rafaelio Benitezo auklėtiniams sunkiai sekėsi pralaužti tankią šeimininkų, pergalės džiaugsmo nepatyrusių jau 10 mačų iš eilės, gynybą.

69 minutę "Liverpool" pirmavo 1:0 po Xabi Alonso smūgio, o 79 minutę "Liverpool" ekipai antrą įvartį pelnė Yossi Benayounas - 2:0.

Viltis išplėšti bent tašką "Blackburn" ekipai atgaivino Roque Santa Cruzas, 86 minutę sušvelninęs skirtumą 1:2, bet jau per teisėjo pridėtą laiką "Liverpool" klubo pergalę įtvirtino Stevenas Gerrardas - 3:1.

Lyderiui atitrūkti neleido "Chelsea" klubas, taip pat varžovų aikštėje 2:0 nugalėjęs "Bolton".

Svečiai jau 9 minutę įsiveržė į priekį, kai įvartį įmušė itin rezultatyviai šį sezoną rungtyniaujantis prancūzas Nicolasas Anelka.

20 minutę persvarą įtvirtino Deco. Portugalas pelnė iš ties puikų įvartį, pasižymėdamas smūgiu "žirklėmis" po Michaelio Ballacko perdavimo.

"Chelsea" pasiekė naują "Premier" lygos rekordą - pergalėmis baigėsi jau 11-as iš eilės Anglijos vicečempionų mačas išvykose.

Trečioje vietoje esantis "Manchester United" klubas namuose 1:0 laimėjo prieš "Sunderland" ekipą, kai paskutinę dvikovos minutę (90:41) įvartį spėjo pelnyti Nemanja Vidičius.

"Man Utd" 1 - 0 "Sunderland"

90' [1 - 0] Nemanja Vidic

Londono "Fulham" 1 - 1 "Man City"

6' [0 - 1] Benjani

27' [1 - 1] Jimmy Bullard

Londono "Arsenal" 1 - 0 "Wigan"

16' [1 - 0] Emmanuel Adebayor

"Blackburn" 1 - 3 "Liverpool"

69' [0 - 1] Xabi Alonso

79' [0 - 2] Yossi Benayoun

86' [1 - 2] Roque Santa Cruz

90' [1 - 3] Steven Gerrard

"Bolton" 0 - 2 Londono "Chelsea"

9' [0 - 1] Nicolas Anelka

21' [0 - 2] Deco

"Hull" 2 - 1 "Middlesbrough"

79' [0 - 1] Tuncay

82' [1 - 1] Ross Turnbull

85' [2 - 1] Marlon King (iš 11 metrų baudinio)

84' iš aikštės pašalintas David Wheater ("Middlesbrough")

"Newcastle" 2 - 2 "Stoke"

8' [1 - 0] Michael Owen

24' [2 - 0] Michael Owen

60' [2 - 1] Mamady Sidibe

90' [2 - 2] Amdy Faye