Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Vagneris Love'as (23, 62 ir 88 min.), vieną - Ramonas (33 min.).
Šeimininkų gretose pasižymėjo Monsefas Zerka (5 min.), Julienas Feretas (72 min.) ir Basile Camerlingas (79 min.).
Po to, kai kitos H grupės rungtynės tarp Poznanės "Lech" (Lenkija) ir La Korunjos "Deportivo" (Ispanija) ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), tapo aišku, kad į likusias dvi vietas, garantuojančias kelialapius į šešioliktfinalį, pretenduoja visi trys aukščiau minėti klubai - "Nancy", "Deportivo" (po 4 tšk.) ir "Lech" (2 tšk.).
Ketvirtadienio mače Lenkijoje svečiai pirmavo po greito Diego Colotto (2 min.) įvarčio, bet Hernanas Rengifo (41 min.) dar iki pertraukos rezultatą išlygino.
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Maskvos CSKA (Rusija) | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:5 | 12* |
2. | "AS Nancy" (Prancūzija) | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:6 | 4 |
3. | La Korunjos "Deportivo" (Ispanija) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
- - | - - - - - - - - - - - - - - - - - - - | - - | - - | - | - - | - - - | - - |
4. | Poznanės "Lech" (Lenkija) | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
5. | Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | 0 |
Kitų ketvirtadienį vykusių UEFA taurės futbolo turnyro ketvirtojo turo rungtynių rezultatai bei grupių turnyrų lentelės:
E grupė
"VfL Wolfsburg" (Vokietija) - "Portsmouth" (Anglija) 3:2 (2:2)
"VfL Wolfsburg" - Edin Dzeko (3 min.), Christian Gentner (23 min.), Zvjezdan Misimovič (74 min.);
"Portsmouth" - Jermain Defoe (11 min.), Arnold Mvuemba (14 min.).
80 min. - Zvjezdan MisimoviČ ("VfL Wolfsburg") nerealizavo 11 m baudinio.
"Heerenveen" (Olandija) - "Braga" (Portugalija) 1:2 (1:1)
"Heerenveen" - Gerald Sibon (19 min.);
"Braga" - Renteria (35 min.), Luis Aguiar (56 min.)
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "VfL Wolfsburg" (Vokietija) | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | 9* |
2. | "AC Milan" (Italija) | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7* |
3. | "Braga" (Portugalija) | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:5 | 6* |
- - | - - - - - - - - - - - - - - - - - | - - - - | - - | - | - | - - - - | - - |
4. | "Portsmouth" (Anglija) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |
5. | "Heerenveen" (Olandija) | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
F grupė
"Aston Villa" (Anglija) - "Žilina" (Slovakija) 1:2 (1:2)
"Aston Villa" - Nathan Delfouneso (28 min.);
"Žilina" - Vladimir Leitner (16 min.), Peter Styvar (19 min.).
Raudona kortelė: Vladimir Leitner (79 min. - "Žilina").
Prahos "Sparta" (Čekija) - "Hamburg SV" (Vokietija) 0:2 (0:1)
Įvarčiai - Ivica Olič (30 min.), Mladen Petric (90+4 min. iš 11 m baudinio).
Raudona kortelė: Martin Vaniak ("Slavia" Praha - 90+1 min.)
F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "Hamburg SV" (Vokietija) | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6* |
2. | "Aston Villa" (Anglija) | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6* |
3. | Amsterdamo "Ajax" (Olandija) | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6* |
- - | - - - - - - - - - - - - - - - - | - - - - - | - - | - | - - | - - - | - - |
5. | "Žilina" (Slovakija) | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4. | Prahos "Slavia" (Čekija) | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 2 |
G grupė
"FC Copenhagen" (Danija) - Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija) 1:1 (0:1)
"FC Copenhagen" - Mikael Antonsson (85 min.);
"Rosenborg" - Steffen Iversen (33 min.)
"Valencia" (Ispanija) "Club Bruges" (belgija) 1:1 (0:1)
"Valencia" - Nikola Zigic (60 min.); "Club Bruges" - Antolin Alcaraz (19 tšk.).
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "St Etienne" (Prancūzija) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7* |
2. | "Valencia" (Ispanija) | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:2 | 5* |
3. | "Club Bruges" (Belgija) | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
- - | - - - - - - - - - - - - - - - - - - | - - - | - | - - | - | - - - - | - - |
4. | "FC Copenhagen" (Danija) | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
5. | Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija) | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:8 | 2 |
Į atkrintamąsias UEFA taurės turnyro rungtynes pateks po tris pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos.