Atkakli kova vyksta A grupėje, kur į kitą etapą gali patekti trys ekipos. Dviejų iš šių komandų dvikovoje Prancūzijoje vietos "Bordeaux" klubas 1:1 sužaidė su Londono "Chelsea".

Mačą kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai, mat jau per pirmas 15 minučių atliko gan du pavojingus smūgius. Tačiau nei Fernando, nei Matthieu Chalme nuginkluoti Petro Cecho nepavyko.

Svečiai ir toliau atrodė beviltiškai, tuo tarpu "Bordeaux" bandė perimti iniciatyvą, tačiau ir jiems kurti progų nepavyko. Pirmame kėlinyje dar galima išskirti tik Yoanno Gourcuffo smūgį.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo ramiai. Visgi "Chelsea" savo vienintelio šanso sulaukė - 60-ą minutę suklydus "Bordeaux" žaidėjams, Frankas Lampardas atliko staigų perdavimą į priekį, kur Nicolas Anelka pabėgo nuo varžovų gynėjų ir pelnė įvartį.

79-ą minutę jau F. Lampardas sukūrė pavojingą situaciją prie "Bordeaux" vartų, tačiau jos išnaudoti saugui nepavyko. Artėjant mačui į pabaigą, šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą - 83-ą minutę smūgiu galva pasižymėjo Alou Diarra.

Kiek vėliau pavojingus išpuolius dar sukūrė ir Y. Gourcuffas, ir Fernando Cavenaghi, tačiau rezultatas nepakito ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Grupės lydere tapo "Roma", kuri išvykoje 3:1 nugalėjo autsaiderį "Cluj" klubą.

Klaustukų vis dar kyla ir B grupėje, kurioje viską sujaukė gan netikėta Atėnų "Panathinaikos" ekipos pergalė 1:0 išvykoje prieš Milano "Inter". Nepaisant nesėkmės "Inter" užsitikrino vietą kitame etape, bet į antrąjį bilietą pretenduoja visi trys likę grupės klubai.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai - 12 minutę Adriano gavo gerą perdavimą iš komandos draugų, turėjo laiko prisitaikyti, tačiau puolėjo smūgis buvo netikslus. 31-ą minutę gero šanso jau neišnaudojo Zlatanas Ibrahimovičius, kuris nesugėbėjo pelnyti įvarčio po puikaus Estebano Cambiasso perdavimo, iššokęs vienas prieš vartininką.

Pirmojo kėlinio pabaigoje tas pats Z. Ibrahimovičius dar kartą pavojingai smūgiavo į svečių vartus, tačiau ir šįsyk pritrūko tikslumo.

Prasidėjus antrąjai mačo pusei, svečiai sukūrė pavojingą situaciją, bet šįsyk tikslumo jau pritrūko jų puolėjui Vangeliui Mantzios. Į tai "Inter" atsakė dar vienu pavojingu išpuoliu, tačiau po Luiso Figo perdavimo, Adriano smūgį atlaikė svečių vartininkas.

Tačiau 69-ą minutę viską pakeitė "Panathinaikos" pelnytas įvartis - po kampinio pasižymėjo Josu Sarriegi. Už kelių minučių svečių saugas Simao galėjo padvigubinti persvarą, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų.

"Inter" nesisekė kurti progų rungtynių pabaigoje, tad rezultas nepakito ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svečių pergalę 1:0, kuri įnešė dar daugiau painiavos šioje grupėje.

Tuo tarpu C grupėje jau anksčiau viskas buvo aišku. Vis dėlto mačas tarp "Sporting" ir "Barcelona" lėmė, kuri iš komandų grupėje liks pirma. Tai pavyko padaryti "Barcai", mat ji savo varžovus įveikė net 5:2.

D grupėje vietas kitame etape užsitikrino "Liverpool" ir Madrido "Atletico" klubai.

Trečiadienio rezultatai:

A grupė:

"Bordeaux" 1 - 1 "Chelsea"

60`[0 - 1] Nicolas Anelka

83`[1 - 1] Alou Diarra

86` iš aikštės pašalintas Frank Lampard ("Chelsea")

"CFR Cluj" 1 - 3 "Roma"

11`[0 - 1] Matteo Brighi

23`[0 - 2] Francesco Totti

30`[1 - 2] Youssouf Koné

64`[1 - 3] Matteo Brighi

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Roma     5 3 0 2 10-6  9
2. Chelsea  5 2 2 1  7-4  8
3. Bordeaux 5 2 1 2  5-9  7
4. CFR Cluj 5 1 1 3  4-7  4

B grupė

"Anorthosis" 2 - 2 Bremeno "Werder"

62`[1 - 0] Nicos Nicolaou

68`[2 - 0] Savio

72`[2 - 1] Diego (11 metrų baudinys) 88`[2 - 2] Sebastian Boenisch

"Inter" 0 - 1 Atėnų "Panathinaikos"

67`[0 - 1] Josu Sarriegi

Donecko "Šachtar" 5 - 0 "Basel"

32`[1 - 0] Jadson

51`[2 - 0] Willian

65`[3 - 0] Jadson

72`[4 - 0] Jadson

75`[5 - 0] Jevgenij Selezniov

Lisabonos "Sporting" 2 - 5 "Barcelona"

14`[0 - 1] Thierry Henry

17`[0 - 2] Gerard Piqué

49`[0 - 3] Lionel Messi

65`[1 - 3] Miguel Veloso

66`[2 - 3] Liedson

67`[2 - 4] Marco Caneira (į savus vartus)

73`[2 - 5] Bojan Krkic (11 metrų baudinys)

71` iš aikštės pašalintas Rui Patricio ("Sporting")

Lentelė:

1. Barcelona 5 4 1 0 16-5 13
2. Sporting  5 3 0 2  7-8  9
3. Šachtar   5 2 0 3  8-5  6
4. Basel     5 0 1 4 2-15  1

D grupė:

Madrido "Atletico" 2 - 1 "PSV Eindhoven"

14`[1 - 0] Simao

28`[2 - 0] Maxi Rodriguez

47`[2 - 1] Danny Koevermans

"Liverpool" 1 - 0 "Marseille"

23`[1 - 0] Steven Gerrard

Lentelė:

1. Atletico  5 3 2 0  9-4 11
2. Liverpool 5 3 2 0  8-4 11
3. Marseille 5 1 0 4  5-7  3
4. PSV       5 1 0 4 4-11  3

Paskutiniojo turo rungtynės vyks po dviejų savaičių.

Į atkrintamąsias varžybas patenka po dvi geriausias grupių komandas, o trečioji savo pasirodymą tęs UEFA taurės varžybose.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.