Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiame mače trečiadienį kauniečiai 3:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikę.

Į priekį šeimininkai išsiveržė 9-ą minutę, kai po kampinio kamuolį gražiu smūgiu į varžovų vartų tinklą pasiuntė Marius Činikas.

60-ą minutę uostamiesčio ekipa turėjo puikią progą rezultatą išlyginti. Už pražangą prieš Vitalį Stankevičių į „Kauno“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, tačiau Gvidas Juška pergudrauti įspūdingai sužaidusio Lauryno Vertelio nesugebėjo.

Po šio epizodo „Atlanto“ futbolininkai sutriko ir po šešių minučių jau Arnas Lekevičius buvo priverstas antrą kartą išimti kamuolį iš savų vartų tinklo – pasižymėjo Artūras Rimkevičius.

Taškas rungtynėse buvo padėtas 79-ąją minutę, kai pasižymėjo Dainius Kunevičius.

Turnyro pusfinalis ir finalas vyks 2009 metų pavasarį.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.