Antroje pozicijoje žengiantis "Marseille" klubas namuose priėmė vidutinioką "Lorient" ir jau 9-ąją minutę po tikslaus Karimo Ziani įvarčio išsiveržė į priekį. 61-ąją minutę "Marseille" gerbėjai dar kartą suklykė iš džiaugsmo, nes Mamadou Niangas sėkmingai realizavęs 11-os metrų baudinį padvigubino savo ekipos persvarą.

Tačiau tai buvo paskutinis teigiamas dalykas aikštės šeimininkams šiame mače. 76-ąją minutę Morganas Amalfitano sušvelnino skirtumą, o atitinkamai 84-ąją ir 87-ąją minutėmis Fabrice'as Abrielis ir Kevinas Gameiro vienas po kito pasiuntė kamuolį į "Marseille" vartus, taip išplėšdami neįtikėtiną pergalę.

Persekiotojo kluptelėjimu pasinaudojo turnyro lyderė "Lyon", Čempionų lygos dalyvių dvikovoje namuose 2:1 nugalėjusi "Bordeaux" ir padidinusi savo persvarą iki 7 taškų.

Į 3-ąją poziciją po šio turo pakilo "Rennes" klubas, namuose 2:1 įveikęs "Monaco" ekipą.

Pergalę šiame ture šventė ir Paryžiaus "Paris Saint Germain" ekipa, išvykoje užtikrintai 3:1 įveikusi naujoką "Le Havre". Po šios pergalės paryžiečiai pakilo į 8-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Dar vieną nesėkmę patyrė trenerį pakeitusi "Saint-Etienne" ekipa, išvykoje net 0:3 turėjusi pripažinti daugiau nei įtikinantį "Lille" pranašumą.

14-ojo turo rezultatai:

"Marseille" 2 - 3 "Lorient"

9` [1 - 0] Karim Ziani

61` [2 - 0] Mamadou Niang (11 m b.)

76` [2 - 1] Morgan Amalfitano

84` [2 - 2] Fabrice Abriel

87` [2 - 3] Kevin Gameiro

"Rennes" 2 - 1 "Monaco"

43` [1 - 0] Moussa Sow

53` [2 - 0] Jimmy Briand

72` [2 - 1] Leandro Cufre (11 m b.)

"Havre" 1 - 3 "PSG"

18` [0 - 1] Guillaume Hoarau

32` [0 - 2] Ludovic Giuly

47` [1 - 2] Amadou Alassane

90` [1 - 3] Guillaume Hoarau (11 m b.)

"Lille" 3 - 0 "Saint-Etienne"

25` [1 - 0] Eden Hazard

34` [2 - 0] Ludovic Obraniak

70` [3 - 0] Robert Vittek

49` Blaise Matuidi ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės.

"Auxerre" 1 - 0 "Sochaux"

30` [1 - 0] Kevin Lejeune

"Le Mans" 1 - 0 "Valenciennes"

20` [1 - 0] Mathieu Coutadeur

"Nancy" 1 - 1 "Caen"

51` [0 - 1] Steve Savidan

72` [1 - 1] Florian Boucasaud (į savo vartus)

"Toulouse" 2 - 0 "Grenoble"

2` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac

18` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac

"Nice" 2 - 1 "Nantes"

8` [0 - 1] Guirane Ndaw

20` [1 - 1] Habib Bamogo

79` [2 - 1] Eric Mouloungui

"Lyon" 2 - 1 "Bordeaux"

33` [1 - 0] Karimas Benzema

38` [2 - 0] Karimas Benzema

81` [2 - 1] Fernando Cavenaghi

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)