Švedijai atstovaujantis Rokas Čepulis tarp 15 dalyvavusių atletų užėmė 14-ą vietą (2:16,20 min.).

Finale trečiadienio vakarą varžysis 8 sportininkai.

Į finalą taip pat iškopė Raminta Dvariškytė, kuri moterų 200 m plaukimo krūtine atrankoje finišavo septinta (2:32,09 min.). Varžybose dalyvavo 13 plaukikių, o greičiausia buvo rusė Alena Aleksejeva (2:25,81 min.).

50 metrų plaukimo krūtine rungtyje R. Dvariškytė 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą (32,68 sek.), tačiau finišavo 11-a tarp 19-os dalyvių. Iki finalo aštuntuko jai pritrūko 0,9 sek. Greičiausiai distanciją įveikė amerikietė Tara Kirk - 30,93 sek.

Netoli finalo trečiadienio rytą buvo dar du Lietuvos atstovai: Giedrius Titenis ir Rimvydas Šalčius. G. Titenis vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybose užėmė 10-ą vietą (1:00,99 min.) ir nuo finalininkų aštuntuko atsiliko vos 0,07 sek. Greičiausiai atrankoje plaukė kazachas Vladislavas Poliakovas - 59,54 sek.

R. Čepulis užėmė 22-ą vietą (1:06,44). Rungtyje dalyvavo 29 sportininkai.

R. Šalčius vyrų 100 m plaukimo peteliške rungtyje finišavo 11-as (53,34 sek.) tarp 27 plaukikų. Norint patekti į finalą jam reikėjo plaukti bent 0,84 sek. greičiau. Pirmąją vietą atrankoje užėmė australas Matthew Jaukovičius (51,72 sek.).

Moterų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje Gritė Apanavičiūtė tarp 42 plaukikių užėmė 36-ą vietą (58,04 sek.). Norint patekti į finalą jei pritrūko net 3,62 sek. Atrankos nugalėtojos Hannos Marios Seppala laikas - 53,28 sek.

Vėliau dalyvavusi 50 m plaukimo peteliške rungtyje G. Apanavičiūtė tarp 36 sportininkių liko 16-a (27,83 sek.). Iki finalo jai pritrūko lygiai 1 sek. Greičiausia šioje rungtyje buvo švedė Theresse Alshammar (25,98 sek.).

Vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi varžybose Edvinas Galinis finišavo 25-as (23,32 sek.) tarp 36 atletų. Iki 8-os vietos lietuvį skyrė 1,43 sek.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.