Jau 6 minutę "Malaga" ekipa pirmavo po Eliseu tikslaus smūgio - 1:0, bet netrukus "Real" žaidėjas Gonzalo Higuainas išlygino skirtumą - 1:1.

18 minutę "Malaga" vėl išsiveržė į priekį - Nabilas Baha nuginklavo Ikerą Casillasą - 2:1.

36 minutę "Malaga" klubo gynėjas Robsonas Welingtonas baudos aikštelėje sužaidžia ranka ir teisėjas skiria 11 metrų baudinį, kurį realizuoja G. Higuainas - 2:2.

Visgi tuo įvykiai pirmame kėlinyje dar nesibaigė ir už pražangą prieš Eliseu radoną kortelę išvydo "Real" klubo gynėjas Sergio Ramosas.

69 minutę Gago neleistinai baudos aikštelėje stabdo Dudą ir teisėjas skiria dar vieną 11 metrų baudinį, tik šįsyk į Madrido komandos vartus. Šansu pasinaudoja Antonio Aponso ir rezultatas tampa 3:2 "Malaga" ekipos naudai.

Tačiau vos po minutės tolimu smūgiu G. Higuainas lygina rezultatą ir pelno trečią savo įvartį - 3:3.

77 minutę skiriamas dar vienas 11 metrų baudinys, šįsyk pražanga užfiksuota Malagos komandos gynėjui, kuris neleistinai sužaidė prieš G. Higuainą. Pats puolėjas stoja prie atžymos, jo smūgį atremia vartininkas F. Arnau, bet žaidėjas pirmasis suskumba prie atšokusio kamuolio ir pelno dar vieną įvartį.

Per likusį laiką dešimt "Real" futbolininkų apsigynė ir iškovojo sunkią, tačiau reikalingą pergalę rezultatu - 4:3.

Tuo tarpu kitame dienos mače "Barcelona" ekipa nepasigailėjo "Valladolid" klubo ir sutriuškino juos net 6:0.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo kamerūnietis puolėjas Samuelis Eto'o, kuris sugebėjo įmušti net keturis įvarčius, o po vieną tikslų smugį atliko prancūzas Thierry Henry ir islandas Eiduras Gudjohnsenas.

Madrido "Real" 4 - 3 "Malaga

5' [0 - 1] Eliseu

8' [1 - 1] Gonzalo Higuain

18' [1 - 2] Nabil Baha

37' [2 - 2] Gonzalo Higuain (iš 11 metrų baudinio)

70' [2 - 3] Antonio Apono (iš 11 metrų baudinio)

71' [3 - 3] Gonzalo Higuain

78' [4 - 3] Gonzalo Higuain

44' iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")

78' Gonzalo Higuaina neįmušė 11 metrų baudinio ("Real")

"Barcelona" 6 - 0 "Valladolid"

12' [1 - 0] Samuel Eto'o

30' [2 - 0] Samuel Eto'o

43' [3 - 0] Samuel Eto'o

44' [4 - 0] Samuel Eto'o

71' [5 - 0] Eidur Gudjohnsen

83' [6 - 0] Thierry Henry