Vos ne vos lygiąsias Kipre prieš Famagustos "Anorthosis" išplėšė Milano "Inter" ekipa. Dvikova baigėsi taikiai 3:3.

Svečiai sėkmingai pradėjo mačą ir jau 13-ąją minutę įsiveržė į priekį – nors Zlatano Ibrahimovičiaus smūgį vartininkas Arianas Beqay atrėmė, pirmasis prie kamuolio suskubęs aštuoniolikmetis Mario Bolatelli nesuklydo – 1:0.

Netrukus puikių progų neišnaudojo Italijos klubo saugai Ricardo Quaresma, Estebanas Cambiasso, Dejanas Stankovičius ir „Anorthosis“ netikėtai išlygino santykį – gynėjas Nikolas Burdisso mėgino galva perduoti kamuolį vartininkui Julio Cesarui, tačiau nedovanotinai suklydo ir leido lengvą įvartį pelnyti Cedricui Bardonui.

Dar du įvarčiai krito pirmojo kėlinio pabaigoje – 44-ą minutę Marco Materazzi iš arti galva vėl grąžino pranašumą „Inter“, bet po kelių sekundžių po dar vienos svečių futbolininkų klaidos antrą kartą J. Cesarą nuginklavo Giorgiosas Panagi.

Antrojo kėlinio pradžia itin sėkmingai susiklostė "Anorthosis" komandai - nepatikimai žaidęs N. Burdisso nesėkmingai mėgino išmušti kamuolį toliau nuo savų vartų ir tuo pasinaudojęs Nikolaos Frousosas smūgiu pažeme išvedė šeimininkus į priekį.

Kipriečiai ilgai laikėsi ir 66-ą minutę netgi turėjo progą padvigubinti skirtumą, tačiau savo vartus apgynė J. Cesaras.

Ir "Inter" galiausiai išvengė sensacingo pralaimėjimo - 79-ą minutę po M. Balotelli perdavimo galva įvartį pelnė Julio Cruzas.

Italai ir toliau atakavo bei turėjo bent dvi geras progas pergalingam įvarčiui pelnyti, bet nei Z. Ibrahimovičius, nei E. Cambiasso to padaryti nesugebėjo - dvikova baigėsi lygiosiomis.

Kitame B grupės mače Brėmeno "Werder" namuose net 0:3 pralaimėjo Atėnų "Panathinaikos" ir visiškai susikomplikavo savo padėtį turnyrinėje lentelėje.

Progos užsitikrinti vietos aštuntfinalyje neišnaudojo Londono "Chelsea". Luizo Felipe Scolari auklėtiniai išvykoje 1:3 nusileido vienai Italijos čempionato autsaiderių "Roma" ekipai.

Netikėtai tik tašku tenkintis turėjo "Barcelona", namie nesugebėjusi įveikti kuklios "Basel" vienuolikės - 1:1. Vis dėlto lygiosios garantavo katalonams vietą kitame etape, nes kitame C grupės mače Lisabonos "Sporting" 1:0 palaužė Donecko "Šachtar" ir uždarė šiai kelią aukštyn. Lisabonos klubas taip pat užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką sveiką kailį išnešė "Liverpool" klubas, gimtajame "Anfield" stadione išplėšęs lygiąsias 1:1 su Madrido "Atletico".

Visi antradienio rezultatai:

A grupė

"Cluj" 1 - 2 "Bordeaux"

6' [0 - 1] Yoann Gourcuff

9' [1 - 1] Dani

38' [1 - 2] Wendel

"Roma" 3 - 1 Londono "Chelsea"

34' [1 - 0] Christian Panucci

48' [2 - 0] Mirko Vucinic

58' [3 - 0] Mirko Vucinic

75' [3 - 1] John Terry

81' Deco ("Chelsea") pašalintas iš aikštės.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Chelsea  4 2 1 1 6-3 7
2. Roma     4 2 0 2 7-5 6
3. Bordeaux 4 2 0 2 4-8 6
4. CFR Cluj 4 1 1 2 3-4 4

B grupė

Famagustos "Anorthosis" 3 - 3 Milano "Inter"

13' [0 - 1] Mario Balotelli

31' [1 - 1] Cedric Bardon

44' [1 - 2] Marco Materazzi

45' [2 - 2] Giorgos Panagi

50' [3 - 2] Nikos Frousos

80' [3 - 3] Julio Cruz

Brėmeno "Werder" 0 - 3 Atėnų "Panathinaikos"

58' [0 - 1] Vaggelis Mantzios

70' [0 - 2] Giorgios Karagounis

83' [0 - 3] Alexandros Tziolis

"Barcelona" 1 - 1 "Basel"

62' [1 - 0] Lionel Messi

82' [1 - 1] Eren Derdiyok

Lisabonos "Sporting" 1 - 0 Donecko "Šachtar"

73' [1 - 0] Derlei

1. Barcelona 4 3 1 0 11-3 10
2. Sporting  4 3 0 1  5-3  9
3. Šachtar   4 1 0 3  3-5  3
4. Basel     4 0 1 3 2-10  1

D grupė

"Liverpool" 1 - 1 Madrido "Atletico"

37' [0 - 1] Maxi Rodriguez

90' [1 - 1] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

"Marseille" 3 - 0 Eindhoveno PSV

30' [1 - 0] Bakari Kone

63' [2 - 0] Mamadou Niang

71' [3 - 0] Mamadou Niang

1. Atletico  4 2 2 0 7-3 8
2. Liverpool 4 2 2 0 7-4 8
3. Marseille 4 1 0 3 5-6 3
4. PSV       4 1 0 3 3-9 3
Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.