Jose Mourinho auklėtiniams mačas prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 9 minutes Maiconas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

23 minutę "Inter" pirmavo jau 2-0 - Patrickas Vieira smūgiu pažeme antrą kartą nuginklavo vartininką Andrea Campagnolo.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, "Reggina" sušvelnino skirtumą, kai pasižymėjo Francesco Cozza.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus - 2-2. 53 minutę įvartį pelnė Franco Brienza.

90 minutę po kampinio prie tolimojo virpsto stovėjęs Ivanas Cordoba atnešė pergalę "Inter" komandai.

Kitoje dvikovoje Claudio Ranieri treniruojama "Juventus" ekipa savo aikštėje 2:0 įveikė didžiulę krizę išgyvenančią ir tik 17-oje vietoje turnyrinėje lentelėje žengiančią šalies vicečempionę "Roma" komandą.

38 minutę pirmą įvartį įmušė "Juventus" puolėjas Alessandro Del Piero, o antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino Marco Marchionni.

Tai buvo ketvirtas "Roma" pralaimėjimas iš eilės.

"Reggina" 2 - 3 Milano "Inter"

9' [0 - 1] Maicon

23' [0 - 2] Patrick Vieira

34' [1 - 2] Francesco Cozza

53' [2 - 2] Franco Brienza

90' [2 - 3] Ivan Cordoba

Turino "Juventus" 2 - 0 "AS Roma"

38' [1 - 0] Alessandro Del Piero

48' [2 - 0] Marco Marchionni