Su naujuoju treneriu Harry Redknappu "Tottenaham" klubas, tiesiog, atgimė.

Jau 3 minutę "Liverpool" klubas pirmavo, kai Dirkas Kuytas galingu smūgiu nuginklavo Tottenaham" komandos vartininką Heurelho Gomesą.

Po pertraukos liverpuliečiai užgulė varžovų vartus, siekdami antrojo įvarčio, tačiau dukart po Steveno Gerrardo smūgių kamuolys atsimušė į skersinį, kartą praskriejo šalia vartų, o tikslumo iš kelių metrų pritrūko ir D. Kuytui bei Xabi Alonso.

68 minutę rezultatas tapo 1-1 - po kampinio galva įvartį į savus vartus įsimušė "Liverpool" gynėjas Jamie Carragheris.

Po šio epizodo "Liverpool" žaidėjai kiek sutriko, o Londono ekipa pastebimai atsigavo. Nors atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, prieš pat finalinį teisėjo švilpuką "Tottenham" klubas sensacingai išplėšė tris taškus. Davido Bentley smūgį atrėmė vartininkas Pepe Reina, bet rusas Romanas Pavliučenka nukreipė kamuolį į vartus - 2-1.

Kur kas geriau sekėsi kitiems favoritams - "Manchester Unietd" namie nelengvai 4-3 palaužė antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusią "Hull" ekipą, o Londono "Chelsea" namie net 5-0 sutriuškino "Sunderland" klubą.

Net tris įvarčius pastarajame mače pelnė sostinės komandos puolėjas Nicolasas Anelka.

Londono "Tottenham" 2 - 1 "Liverpool"

3' [0 - 1] Dirk Kuyt

69' [1 - 1] Jamie Carragher (į savus vartus)

90' [2 - 1] Roman Pavliučenko

Liverpulio "Everton" 1 - 0 Londono "Fulham"

87' [1 - 0] Louis Saha

Londono "Chelsea" 5 - 0 "Sunderland"

27' [1 - 0] Alex

30' [2 - 0] Nicolas Anelka

45' [3 - 0] Nicolas Anelka

51' [4 - 0] Frank Lampard

53' [5 - 0] Nicolas Anelka

"Man Utd" 4 - 3 "Hull City"

3' [1 - 0] Cristiano Ronaldo

23' [1 - 1] Daniel Cousin

29' [2 - 1] Michael Carrick

44' [3 - 1] Cristiano Ronaldo

57' [4 - 1] Nemanja Vidic

69' [4 - 2] Bernard Mendy

82' [4 - 3] Geovanni (iš 11 metrų baudinio)

"Middlesbrough" 1 - 1 Londono "West Ham"

21' [0 - 1] Hayden Mullins

83' [1 - 1] Mido

"Portsmouth" 1 - 2 "Wigan"

45' [0 - 1] Amr Zaki (iš 11 metrų baudinio)

82' [1 - 1] Niko Kranjcar

90' [1 - 2] Emile Heskey

"Stoke" 2 - 1 Londono "Arsenal"

11' [1 - 0] Ricardo Fuller

73' [2 - 0] Seyi George Olofinjana

90' [2 - 1] Gael Clichy

77' iš aikštės pašalintas Robin van Persie ("Arsenal")

"West Bromwich" 2 - 2 "Blackburn"

11' [0 - 1] Bennedict McCarthy (iš 11 metrų baudinio)

55' [1 - 1] Roman Bednar

62' [2 - 1] Ishmael Miller

89' [2 - 2] Keith Andrews

36' iš aikštės pašalintas Bennedict McCarthy ("Blackburn")