Nugalėtojams įvarčius pelnė Dionas Phaneufas, Michaelas Cammalleri ir Dustinas Boydas.

"Bruins" gretose pasižymėjo Patrice'as Bergeronas ir Blake'as Wheeleris.

"Flames" komanda, po 10 rungtynių turinti 13 taškų, Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o "Bruins" ekipa su 13 taškų po 11 mačų Rytų konferencijoje yra penkta.

Ketvirtąją pergalę iš eilės šventė "Philadelphia Flyers" ekipa, savo aikštėje po pratęsimo 3:2 (2:1, 0:0, 0:1; 1:0) įveikusi "New York Islanders" ekipą.

Pergalingą įvartį 5-ąją pratęsimo minutę įmušė Jeffas Carteris. Jis pelnė vieną įvartį ir pirmajame kėlinyje. "Flyers" gretose taip pat pasižymėjo Mike'as Knuble'as.

Niujorko komandai įvarčius pelnė Billas Guerinas ir Andy Hilbertas.

"Flyers" (11 tšk./10 rungt.) Rytų konferencijoje užima dešimtąją, o "Islanders" (5/9) - 15-ąją vietas.

Absoliuti lyderė "New York Rangers" komanda namuose 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) įveikė "Atlanta Thrashers" ledo ritulininkus.

"Rangers" sąskaitoje - 21 taškas po 13 rungtynių.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

"Buffalo Sabres" - "Tampa Bay Lightning" 2:5 (1:3, 1:2, 0:0)

"New York Rangers" - "Atlanta Thrashers" 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

"Philadelphia Flyers" - "New York Islanders" 3:2, po pratęsimo (2:1, 0:0, 0:1; 1:0)

"Florida Panthers" - "Ottawa Senators" 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

"Nashville Predators" - "Edmonton Oilers" 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

"Minnesota Wild" - "Montreal Canadiens" 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

"St. Louis Blues" - "Carolina Hurricanes" 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

"Calgary Flames" - "Boston Bruins" 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

"Colorado Avalanche" - "Columbus Blue Jackets" 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

"Phoenix Coyotes" - "Pittsburgh Penguins" 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

"Los Angeles Kings" - "Vancouver Canucks" 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

"San Jose Sharks" - "Detroit Red Wings" 4:2 (0:0, 3:1, 1:1).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.